Wpis z mikrobloga

próbujesz rozszerzyć tuszowanie sprawy przez wierchuszkę, żeby wyglądało to na takie myślenie milionów ludzi.


@MarcinBachleda: przejrzyj archiwalne sprawy i zobacz podejście ludzi, niejednokrotnie była nagonka na ofiary bo to przecież ich wina

Drugą część o zabijaniu i ukamienowaniu też ładnie sobie podkolorowałeś, żeby pasowała do twojej tezy, ale wykop przyjmie wszystko.


@MarcinBachleda: wiadomo że wszyscy wypowiadają się o nim z miłością, wymyśliłem sobie resztę xD
A potem w domach odpalają
@Deska_o0: to już nie są fikołki, to jakaś gimnastyka artystyczna. Pięknie ukrywasz się za nieudaną ironią.
Komentarze są całkowicie normalne - dobrze, że telewizja nie promuje faceta z wyrokiem na koncie, niech #!$%@? z tego programu i #!$%@?, że Karyny z piorunami wzdychają do faceta z wyrokiem za przestępstwo seksualne, przebaczają mu łatwiej bo ładnie wygląda. I tyle.

Resztę dopisujesz sobie sam.
@PonuryBatyskaf: Jakby coś, uważam, że powinni go bezwarunkowo wykopać, a przede wszystkim nie brać w ogóle do programu. Tak dla jasności.

Z drugiej strony, przypominają się znaleziska, w których nauczycielki molestowały nastoletnich uczniów i komentarze pod nimi, że "dlaczego ja nie miałem takiej nauczycielki", "dla młodego to najpiękniejsze doświadczenie w życiu", "mnie też by mogła pomolestować, hehe" itp. Więc to działa absolutnie w obie strony.