Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 181
Teraz każdy może się mądrzyć, ale powiem wam, że od początku przypuszczałem, że z #julka tak się skończy. Cuckoldy się zesrają i skręcą na poczekaniu jakieś boomerskie gówno pokroju "dziadersa" brzmiącego jakby to był rok 1990. Jak to coś wygra to się wykoleję.

Proponuję zgłosić słowo już tu się przewijające
Spewuenić - przestraszyć się reakcji społecznych i usunąć popularne słowo z notowań.

Przy okazji dorzucę skład kapituły i pokrętne tłumaczenie. Tak dla przypomnienia.
#cuckold #p0lka
Pobierz Qba1996 - Teraz każdy może się mądrzyć, ale powiem wam, że od początku przypuszczałem...
źródło: comment_1606290401fH3qLbkWwXt3TmAl6F5yeh.jpg
  • 18
@Qba1996: a jakie Ty masz predyspozycje do oceniania kapituły konkursu? Skończyłeś studia polonistyczne chociaż? Albo napisałeś książkę o języku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zooshi: takie, że mogę uznać ich decyzję za absurdalną. Tym bardziej, że widziałem histerię medialną. Krytyka Polityczna wymyśliła dziadersa, twitterowi influencerzy tworzyli konstrukcje intelektualne byle tylko zrobić z julki słowo tragicznie obraźliwe. Z tego co kojarzę jeden z członków kapituły forsował obraźliwość murzyna. I ich profil polityczny sugeruje, że mogła to być decyzja polityczna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zooshi: za jakie? Za dualizm libertynizmu seksualnego z zamordyzmem słownym i gospodarczym? Określenie jest żartobliwe, nie obraźliwe. To że ktoś go tak używa to już nie moja wina.
@ebismolarek: Właściwie nie. Podobnie jak matołek. Zresztą masz to dzbanie w uzasadnieniu.
"Pobieżny wywiad i kwerenda wskazuje, że dzban nie jest obrazą śmiertelną, lecz trochę śmieszną, trochę prowokacyjną."