Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kuchnia fusion, texmex i poświąteczne słoiki z bigosem. Prezentuję Państwu burrigos. #gotujzwykopem

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Hej Mirki i Mirabelki,
  zapraszamy do naszego kolejnego #rozdajo

  Jeśli myślisz o karierze #programista15k to od czegoś trzeba zacząć naukę programowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak się akurat składa, że nasza gra "PixBlocks" może w tym pomóc. Jeśli jednak już jesteś #programista15k to możesz pomóc swojemu dziecku pójść w Twoje ślady! Tak więc chyba warto plusnąć niezależnie od sytuacji. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  "PixBlocks" to niezwykła gra edukacyjna, w której dzieci uczą się myślenia przyczynowo-skutkowego, rozwiązując coraz trudniejsze zagadki logiczne. Zadaniem gracza jest zaplanowanie ruchów króliczka po planszy tak, aby zjadł wszystkie marchewki po drodze. Brzmi prosto, jednak z poziomu na poziom to z pozoru banalne zadanie staje się coraz bardziej wymagające.

  Zasady rozdajo:
  1. Daj plusa niniejszemu wpisowi.
  2. We wtorek 19 stycznia 2021 po godzinie 20:00 spośród plusujących wybierzemy użytkownika/użytkowniczkę, który/która otrzyma egzemplarz gry "PixBlocks" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Wybranego użytkownika/użytkowniczkę zawołamy w komentarzu pod tym wpisem.

  PS. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #grybezpradu #gryplanszowe #granna #gry
  pokaż całość

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  Hej, czy kojarzycie może Grażynę Żarko, czyli katolicki głos w internecie?

  Była to rola odgrywana przez Annę Lisak, a dotyczyła jakże bliskiemu nam na mirko internetowego trollingu. Jej filmy generowały miliony wyświetleń, a miejscami naprawdę wrzało na jej temat - projekt musiał skończyć się, ze względu na realne obawy o jej bezpieczeństwo.

  Niestety, Pani Grażyna ze względu na powikłania stopy cukrzycowej straciła obie nogi (NFZ widać postarał się, żeby nie przyszła do nich z pretensjami). Dlatego proszę i zachęcam do wpłacania dowolnych sum dla Pani Ani na protezy i rehabilitację.

  Aby zyskać większe zasięgi organizuję #rozdajo gry #rdr2 w formie konta Rockstar (używane przeze mnie, ale je wyczyszczę, losowanie powiedzmy do piątku, plus = szansa, minimum 75 akcji na wykopie) i proszę was o #wykopefekt #pomagajzwykopem

  Link do zbiórki:
  https://www.siepomaga.pl/anna-lisak
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)