Wpis z mikrobloga

Nie ma za co, an edukacje nie jest nigdy za późno, ale nie pisałem o progresywnym tylko o pracy na etacie na minimalnej, sam vat i dochodowy to około 35%-40%.

a co do dochodowego, jak się komos dowali 75% to zazwyczaj na drugi rok przenosi swoja rezydencje podatkową, no chyba że pracuje dla rządu to wtedy są inne sposobu dorabiania

Tak to działa komuszki

a to scena historyczna, jeszcze trochę PiS będzie
tomasz-diog - Nie ma za co, an edukacje nie jest nigdy za późno, ale nie pisałem o pr...
a co do dochodowego, jak się komos dowali 75% to zazwyczaj na drugi rok przenosi swoja rezydencje podatkową, no chyba że pracuje dla rządu to wtedy są inne sposobu dorabiania


@tomasz-diog: To niech przeniesie miejsce interesu i tyle. Skoro lepiej mu się rozlicza podatki gdzie indziej, to niech po prostu gdzie indziej prowadzi biznes, proste.
Zadam Ci dwa proste pytanie, niechęć do udzielenia na nie odpowiedz jest dla mnie oczywistym znakiem,
no tak, własnie się stało wszyscy przenieśli się z USA do Chin i gdzie się poziom życia podniósł a gdzie obniżył


@tomasz-diog: czyli jak widać wysokie podatki, socjalizm i gospodarka planowana centralnie działają, skoro przenoszą się do Chin. Cztery największe chińskie firmy motoryzacyjne są w całości własnością państwo i produkują więcej samochodów niż całe USA razem wzięte.

co do drugiego po czym poznać komunistów że się interesują cudzymi pieniędzmi ( ͡
co do drugiego po czym poznać komunistów że się interesują cudzymi pieniędzmi ( ͡º ͜ʖ͡º)


@tomasz-diog: jeśli kapitalista się nie interesuje cudzymi pieniędzmi, to jak jest w stanie ustalić taką cenę, za jaką konsument kupi jego produkty? W sumie po zastanowieniu, jesteś biedny, bo jesteś głupi
@Fan_Morawieckiego: Jest to mało skomplikowane, ustala koszty produkcji podatki i dolicza marże. jak mu nie schodzi to wycofuje się z biznesu jak schodź tak szybko ze nie nadarza z produkcja to dokupuje linie albo podnosi cenę,

Przykro mi że jesteś biedny, ale ktoś w McDonaldach, tez musi pracować.

a skąd wiem ze nie jesteś zbyt wysokich lotów, nawet nie potrafisz edytować( ͡º ͜ʖ͡º)
Jest to mało skomplikowane, ustala koszty produkcji podatki i dolicza marże. jak mu nie schodzi to wycofuje się z biznesu jak schodź tak szybko ze nie nadarza z produkcja to dokupuje linie albo podnosi cenę,


@tomasz-diog: czyli ponosi koszty i bankrutuje, ponieważ mu towar nie zszedł.

Przykro mi że jesteś biedny, ale ktoś w McDonaldach, tez musi pracować.

a skąd wiem ze nie jesteś zbyt wysokich lotów, nawet nie potrafisz edytować(