Wpis z mikrobloga

@HeexxD: Modric to gość który wcisnął się pomiędzy Ronaldo i Messiego przy rozdawaniu złotych piłek, gość jest niczym xavi, Alonso i iniesta w jednym, najbardziej bawi jaki był wyk jak dostawał złotą piłkę w 2018. Wgl tyle jest 30+ k którzy nie zwalniają tempa teraz, przy obecnej wiedzy na temat odnowy biologicznej niedługo piłkarze będą grali do 40 na najwyższym poziomie masowo
@Zed_Mistrz_Cieni: + to, że młodzi nie dojeżdżają. O ile roczniki 98 i młodsze zapowiadają sie super, to mam wrażenie, że gdzies tak w 89-97 trudno znaleźć piłkarzy, którzy by weszli na absolutny top. W tenisie na przykład jest podobnie, Federer 81, Nadal 86, Djoković 87 kompletnie zabetonowali czołówkę, i tylko raz ktos z roczników 89 i młodszych wygrał wielki szlem, gdy wspomniana trojka ma 57 triumfów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawidk01: Chłopie co ty za farmazony opowiadasz XD Chcesz powiedzieć, że piłkarze tacy jak van Dijk, Casemiro, Kroos, Hazard, Salah czy Mane to nie jest absolutny top tej dyscypliny? Pamiętaj, że tacy piłkarze jak Messi i Ronaldo trafiają się pewnie raz na kilka pokoleń więc nie ma co porównywać tych 2 graczy do jakiegokolwiek pokolenia piłkarzy.
@finchharold: Neymar jest genialny, ale strasznie mało gra. Przez 8 sezonów w Europie strzelił 200 bramek, tyle to Ronaldo i Messi w 3,5 sezonu robili.
@AmadiS: Casemiro? Kroos ok. van Dijk, nie wiem na obrońcach sie nie znam. Hazard... no cóż, ostatnie lata takie srednie. salah i mane to piłkarze jakich wielu, cos jak robben, ribery.

Ja proponuję spojrzeć na najlepszych strzelców Ligi Mistrzów wszechczasów. Oczywiscie, pominmy Messiego i Ronaldo.
@Dawidk01: Nie dziwię się takiej opinii w momencie kiedy skupiasz się tylko na golach. No i tekst, że Robben i Ribery to "piłkarze jakich wielu" to, bez obrazy, śmieszna opinia. Z jedną rzeczą się zgodzę piłkarze z roczników 95-97 nie odgrywają jeszcze tak istotnych ról w klubach, bo ci starsi jeszcze grają i reprezentują wysoki poziom. Być może to dlatego masz taki obraz tych graczy. Ogólnie jest to bardzo szeroka dyskusja,