Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Od rozpoczęcia treningu siłowego (2,5 miesiąca temu) przytyłem ponad 6 kg (z 73 kg do prawie 80 kg). Mój wzrost to 185 cm i nie wyglądam jeszcze na grubszego, ale niepokoi mnie ten przyrost w krótkim czasie. Efekt jest widoczny na pierwszy rzut oka, siła rośnie ciągle i pomimo większej wagi, na drążku podciągam się częściej. Zastanawiam się jednak czy nie jest to kwestia gromadzenia wody w organizmie a nie przyrostu mięśni? Czy jest to możliwe, że pijąc za mało puchnie się od wody? Od początku staram się pić więcej, chociaż zamiast czystej wody częściej piję herbaty. Problemów hormonalnych nie mam.
Nie mam ściśle ułożonej diety, ale nie obżeram się ponad miarę - wklepuję sobie dietę w fitatu i na co dzień mam ok. 2500-2800 kcal, jak potrzeba to uzupełniam białko. Wcześniej jak nie ćwiczyłem to waga ani drgnęła i ciągle miałem tyle samo. Spotkaliście się z czymś takim?

#silownia #dieta #mirkokoksy
  • 14
jak zrobisz 6 kilo w 3 lata to będzie zajebiści


@Hamer93: Nie no już nie przesadzaj, na początku spokojnie 6kg w rok do zrobienia.

Czy jest to możliwe, że pijąc za mało puchnie się od wody?


@KokiX: Co. xD

No mordo cwiczysz silowo wiec to wiadome ze dokladasz ciezaru i rosniesz.
Czy idzie to w odpowiednia strone to bys sie dowiedzial robiac pomiary metrem krawieckim i porownujac, bo najwidoczniej patrzac
@Estetykatopodstawa czystego mięśnia 6 kilo w rok ? 90 procent ludzi z dobrym planem i na bombie nie robi tyle, a naturalowi przypadkiem miało by wpaść. Ba 80 procent ludzi na bombie nie robi progresu kompletnie żadnego (ʘʘ) oczywiście nie jest to wina genetyki tylko ich
@Estetykatopodstawa no to wybacz, bo Ja tych progresow nie widuje, a niby trenujących znam mase, na wielu siłowniach byłem, a jak już rzeczywiście jakiś progres to raz na ruski rok na jakichś grupach czy IG, zrobienie 6 kilo czystego narzutu to wagi jest lekko 10-12 przy podobnym bfie, jest to progres w #!$%@? widoczny, a gdzie nie pójdę to koksy z roku na rok wyglądają tak samo lub gorzej ( ͡°
@KokiX: Jak za mało pijesz w ciągu dnia to organizm wodę zatrzymuje i waga wzrasta, ale bardziej są to ilości typu 0.5 - 1.0kg. Oprócz wagi to mierz sobie pas, jak zacznie iść szybko do góry to znaczy, że się zalewasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6kg w 2.5 miesiąca to daje 0.6kg/tydz więc za szybkie tempo ( ͡° ͜ʖ ͡°)