Wpis z mikrobloga

Paweł 25 Warszawa

Zgłoszenie f17893198474af4e z dnia 2020-11-25 20:25:27

Imię: Paweł
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Na co dzień pracuję w IT jako kierownik działu infrastruktury i utrzymania. Poza pracą na etat inwestuję też na giełdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem człowiekiem od zadań specjalnych i wszystko potrafię naprawić xD Generalnie mam bardzo wesołe usposobienie i pozytywne nastawienie do życia, raczej nie można mnie spotkać w złym nastroju. Jestem bardzo komunikatywny i łatwo nawiązuję nowe kontakty, ale oprócz tego też ambitny i mam swoje zdanie na każdy temat.
Jeśli chodzi o kwestie wiary to jestem ateistą, ale nie takim wojującym i szanuję poglądy innych osób. Jeżdżę praktycznie codziennie na rowerze także mam całkiem dobrą kondycję.

Wygląd
183cm wzrostu, lekki brzuszek (do zrzucenia, korona chyba każdego dopadła xD), 93kg. Jeśli chodzi o fryzurę to golę się maszynką bez końcówki (niestety pędzla nie mam bo zakola i rzadkie włosy), bez zarostu na twarzy. Ogółem jestem dość postawny, kiedyś trenowałem pod trójbój siłowy.

Zainteresowania
Granie na gitarze, elektronika, komputery, historia, biznes, Formuła 1, piłka nożna, gry planszowe, górskie wycieczki i wypady pod namiot.

Czego oczekuję?
Fajnej znajomości, która może przerodzi się w coś więcej. Chciałbym abyś była wyluzowana i miała podobne poglądy na życie jak ja.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Jednego dnia możemy się bawić razem na imprezie, innego wyskoczyć razem na jakiś spontaniczny wyjazd, a jeszcze inny w łóżku oglądając filmy. Po prostu chciałbym żebyśmy robili to co nam wpadnie do głowy i jeżeli będziemy do siebie pasować to na pewno da nam to dużo frajdy :) Nie ważne czy to będzie podbijanie górskich szczytów czy wspólne gotowanie obiadu.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Nie trzeba mieć ślubu by być ze sobą szczęśliwym, ale też nie wykluczam tego jako formy przypieczętowania udanego związku.
Nie wiem czy chcę mieć dzieci.
Używki to w sumie toleruję tylko alkohol, interesuje mnie osoba niepaląca i bez pociągu do narkotyków.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 1