Gorące dyskusje ostatnie 12h

Namiar na bezpieczną aborcję.

Nie każdy korzysta z fb, więc dzisiaj wkleję Wam informację, którą zamieścił Aborcyjny Dream Team w niedawnym poście. Dowiecie się czym zajmuje się organizacja Aborcja Bez Granic. Poniższy tekst skopiowałam stąd <- klik

Im szybciej się do nas odezwiesz, tym szybciej zorganizujemy Ci wsparcie i pomóc. Aborcja Bez Granic to inicjatywa 6 organizacji (Kobiety W Sieci- aborcja po polsku, Ciocia Basia, Abortion support network, Abortion Network Amsterdam, Aborcja Polska - Women Help Women i my) rozsianych po kilku krajach, po to by pomagać w dostępie do aborcji. Pomagamy w organizacji wyjazdu, pobytu, pokryciu kosztów zabiegu w Niemczech, Holandii i Anglii. Do 24 tygodnia ciąży jesteśmy w stanie pomóc Ci przerwać ciążę - bez oceniania i bez pytania o powód. Po 24 tygodniu w przypadku występowania (pozwoliłam sobie poprawić błąd) wad płodu ciągle mamy możliwość wsparcia Cię w aborcji.

Aborcja Bez Granic zapewnia:
    - poradnictwo związane z niechcianą ciążą, w tym rzetelne i obiektywne informacje o aborcji,
    - informacje o organizacjach oferujących bezpieczne leki do aborcji farmakologicznej,
    - praktyczne informacje przydatne w zorganizowaniu wyjazdu i zabiegu przerwania ciąży za granicą jak najmniejszym kosztem,
    informacje o klinikach wykonujących zabiegi w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii i w innych krajach, gdy potrzebna jest aborcja powyżej 12. tygodnia ciąży,
    - wsparcie finansowe na pokrycie kosztów podróży i zabiegu przerwania ciąży, !!
    - nocleg,
    - tłumaczenie i wsparcie w zagranicznych klinikach, jeśli nie zatrudniają osób mówiących po polsku,
    - inne formy wsparcia, które okażą się potrzebne i będą możliwe do zrealizowania.

Kochana, jesteśmy z Tobą i trzymamy Cię za rękę.

33/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- taga do czarnolistowania/obserwowania

Kochani, jak już Was wołam to nie musicie plusować komentarza z wołaniem! Ułatwia mi to znacznie wpisywanie nowych osób na listę, bo nie korzystam z mirkolist tylko mam plik, do którego wklejam sobie plusujących. :)

JEŻELI JEDNAK JESZCZE CIĘ NIE WOŁAM, TO PLUSUJ ŚMIAŁO PIERWSZEGO KOMCIA Z WOŁANIEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (38)

JUTRO WŚRÓD PLUSUJĄCYCH TEN WPIS WYLOSUJĘ 1 OSOBĘ, KTÓREJ NARYSUJĘ AVATAR

#dailymasterpiece <--- tag do czarnolistowania/obserwowania

info dla tych, którzy bardzo chcą avatarek i przy okazji chcą zrobić coś dobrego: klik
    #rozdajo #rysujzwykopem #sztuka #art #glupiewykopowezabawy #tworczoscwlasna
    Wbijajcie na instagram, twitter i facebook (。◕‿‿◕。)
    pokaż całość

odpowiedzi (3)

Taki obraz wasz plandemicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#humorobrazkowy #heheszki #koronawirus

odpowiedzi (44)