Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (24)

 • avatar

  Hej, szybka kwestia organizacyjna, pod każdym nowym wpisem będzie komentarz do wołania do kolejnego wpisu i będę wołać tylko te osoby, które zaplusowały nowy komentarz. Kompletnie nie radzę sobie z listą, duplikaty, wypisywanie się, no z bólem serca, ale nie ogarniam. Tak więc dzisiaj wołam ostatni raz ze starej listy, przepraszam jeśli kogoś zawołałam dwa razy lub kogoś kto sobie nie życzył. To ostatni raz, obiecuję (。◕‿‿◕。)

  Tymczasem kolejne miasto!

  Przyznam szczerze, że najbardziej bałam się podjęcia tematu Norylska, ale też wiem, że wiele osób na to czekało. Jeśli ktokolwiek spotkał się tematem ZATO lub dziwnych miast w Rosji na pewno nie jest mu obca nazwa tego miasta. Jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast na ziemi, przez wielu uznane za najbardziej depresyjne miejsce na świecie.

  Słowem wstępu, dzisiaj znowu jesteśmy w Kraju Krasnojarskim, w jego północnej części. Ciekawostka, Norylsk jest najbardziej wysuniętym na północ miastem świata ze stałą liczbą mieszkańców powyżej 150 000; w 2020 r. liczyło 181 830 mieszkańców. Norylsk nie jest typowym miastem zamkniętym, nie znajduje się na wykazie miast ZATO, ale podlega właściwie takim samym przepisom.

  #ruskiwypok #rosja
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  #rozdajo #zadarmo #sluchawki
  Rozdajo słuchawek bezprzewodowych Philips. Słuchawki w swojej karierze przepracowały może 10 minut, potem zaś spoczęły w szufladzie.
  Zwycięzcy dorzucę do paki pyszności "für deutschland" typu hanuta. Tradycyjnie szury są wyłączone z zabawy: zwycięzca będzie musiał wylegitymować się certyfikatem antyszurowości.
  Zielonki won.
  Tag przegryw won.
  Patostreamy won!
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)