Wpis z mikrobloga

Mirki tak mnie naszło jak patrzę na te wszystkie ostatnio modne w220 etc. #pdk Po przygodach z dwudziestoletnią Hondą Accord 1,8 - zajebiste auto, dwunastoletniąToyotą Avensis dieslem 2.0 - również polecam, ale mając na karku 30+ wife and daughter i brak checi do naprawiania kolejnych usterek ,,starczych", zakupiłem w styczniu uwaga CLIO KOMBI XD 2018 0,9 przebieg 12 tys. prosto od dealera i szczerze powiem Wam, że nie żałuję ani grosza zapłaconego za to auto. Może i trochę przepłacone, może mały silnik, ale na rodzinę 2+1 jest super, na działkę wożę nim panele pcv 2,6m, pali w wawie do 7 litrów i jest w pytę #samochody #renault #chwalesie #pokazauto
szaJJJba - Mirki tak mnie naszło jak patrzę na te wszystkie ostatnio modne w220 etc. ...

źródło: comment_16065143216MPnycBlqsndF4UlTNnOpl.jpg

Pobierz
  • 18
@czlowiekboruta: od.poczaku nie zliczam ale już przy 300k+ nalotu i 20 latach, gdzie wszystko udokumentowane, padał magiel, klima, co chwilę coś z normalnej eksploatacji, trochę rudy, zmęczenie materiałów, a to klamka a to coś innego i co chwilę +kilka stów w auto za 5 koła inwestowałem, niemniej też nie żałowałem
@ksiak: te bym wolał Accorda w kombi ale nie produkują (), no dobra to Avensis ale to 80k ( ͡° ʖ̯ ͡°) no oka niech będzie Megane ale #!$%@? dalej 60k chcą (,) no co ja z tym budżetem
@czlowiekboruta: jestem na forum civików bo to było moje pierwsze auto i wiem że fanom nie dogodzisz ale rzadko pojawia się ogłoszenie, które polecają a tym bardziej tourer... Z drugiej strony planuję, że jak Clio będzie miało 5-6 lat i około 100k nalotu to pójdzie na sprzedaż i znów kupię jakiś roczny... Na spadku wartości będę tracił 5k rocznie więc chyba nie ma tragedii...