Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Podcast "Co ćpać po odwyku" autorstwa Jakuba Żulczyka i Juliusza Strachoty. O co chodzi? O szczerość! O życie na trzeźwo. O życie po upadku. O dobre życie mimo zaburzeń emocjonalnych. O życie bez wstydu, bez lęku, ale z radością i zgodą. Dwóch typów - pisarzy, niepijących alkoholików i narkomanów gada o tym, jak dobrze żyć szczęśliwie - ale bez wydawania pieniędzy na kołczów, bez ćwiczenia mindfulness dla liderów. Dwóch typów poobijanych, którzy się poskładali i wyszli na bardzo prostą. Dwóch typów, z których obaj mają dystans do swojej przeszłości i dzielą się swoimi upadkami i tym, jak wstawali. Dwóch typów, którzy potrafią się z siebie śmiać. O dawanie wzorców, o zawrócenie w tym napięciu, pogoni, przymusie samorozwoju. Ale nie, że trzeba żyć slow - będziemy się odwoływać do doświadczeń, a nie chwilowych trendów.

https://open.spotify.com/show/3TWxNT1doq0bgo268n7ThB

#alkoholizm #uzaleznienie #podcast
Pobierz polejboniewyrobie - Podcast "Co ćpać po odwyku" autorstwa Jakuba Żulczyka i Juliusza ...
źródło: comment_1606552227RoPQuoNvgvXUkIIfzo7TTZ.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polejboniewyrobie: Ja się na tym podkaście zawiodłem. Spodziewałem się czegoś lepszego po Żulczyku, specjalnie dla tego materiału wykupiłem abonament na Storytelu, a przesłuchałem dwa odcinki i dałem sobie spokój. Intencję mieli dobrą, bo takie materiały są potrzebne, ale wyszło z tego sztuczne i trochę pretensjonalne lanie wody.