Wpis z mikrobloga

@bombilibajbaj: Ja bym osobiście poszedł w jakiegoś używanego zaawansowanego kompakta pokroju starego nikona p7100. Matryca mała przez co iso 400 to maks ale jest wygodny w użytkowaniu, dużo przycisków i dobrze leży w dłoni. Do tego nawet wytrzymały na małe upadki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bombilibajbaj: to sugeruję skoro takie ma zainteresowania, zakupić lustrzankę np nikona serii 3xxxx. To naprawdę fajne narzędzie, którym dla początkujących fascynatów naprawdę zrobi fajne zdjęcia. Sprzęt nie musi być nowy na portalach aukcyjnych jest bardzo dużo nietrafionych prezentów z nikonem tej serii. Do nauki fotografowania a później obróbki zdjęć nadaje się idealnie Ponadto łączy zaawansowane funkcje z naprawdę nie wysoką ceną. Ja na takim się uczyłem i polecam bardzo serdecznie
@bombilibajbaj: zależy od przebiegu, ale nie spodziewam się dużego. Bardzo szubko ogarnie zasady kadrowania, ekspozycji, budowania planu czy zastosowania oświetlenia. Bardzo dobry zakup. Następne będą inne szkła, statyw i lampa jeśli się wciagnie( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzenia
@bombilibajbaj: to żaden przebieg.( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli będzie dbał, migawka wytrzyma 70 000 otwarć. Świetny zakup, gratuluję również ceny. Jeśli będzie chcial poznać kilka sztuczek, to na dziale #fotografia będzie miał az nadto osób do pomocy przy nauce( ͡° ͜ʖ ͡°). Niech wrzuci też cos swojego, to bardzo fajne hobby
@bombilibajbaj: no widzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) warto było (°° tylko koniecznie musisz zrobić coś z ustawieniem ostrości bo jeszcze sobie z tym nie radzi. Rada dla młodego ustaw trzy kubki odległości każde około metrach od siebie jeden za drugim ```najlepiej na podłodze następnie Ustaw ostrość na środkowym z nich mając już zadane ustawienia przy założeniu że