Wpis z mikrobloga

Dwa tygodnie temu dostałem maila z #xkom o tym, że z uwagi na zamknięcie salonów zamówienie z 15:16 na RTX3080 Ventus jest przeniesione na formę wysyłkową. Pomyślałem, że to kpina, bo przecież jeszcze go nie realizują i zanim karta się pojawi to salony znowu otworzą. Nie chciało mi się odpisywać. I to był błąd, bo tydzień później dostałem wesołego maila o anulowaniu mojego zamówienia z racji braku odpowiedzi.

Pierwsza myśl - muszę to odkręcić. Po rozchodzeniu tego po pokoju znalazłem inny sposób. Serdecznie witam mojego nowego Gigabyte Vision OC z #proline xD

#nvidia #pcmasterrace
Pobierz lihtaz - Dwa tygodnie temu dostałem maila z #xkom o tym, że z uwagi na zamknięcie sal...
źródło: comment_160656765216aYiKKR9R5HN6kZARZR7X.jpg
  • 5
@lihtaz: miałem podobnie, czekałem od 16 października na Vision właśnie z x-kom, ale wkurzyłem się dwa tygodnie temu, zaczaiłem się na media-expert i wziąłem Sobie Aorus Master, z MediaExpert - różnica 200zł względem x-kom. Najlepsze jest to, że jak już Aorus był do odbioru z salonu MediaExpert, bo ci potrafili się przeorganizować i wydawali, to dzwoni do mnie babka z x-kom, że Vision chcą mi wysłać - a wcześniej nie raczyli