Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W trakcie seksu zabezpieczenie szlag trafił.
Laska nie chce wziąć tabletki po.
Czy to znak że niestety trzeba szukać innej partnerki?
Boje się że nawet gdy kiedyś zdecydujemy się na dzieci i będzie jakoś strasznie chore to ona będzie chciała je urodzić, a ja nie będę miał nic do gadania tak jak teraz.
Ona twierdzi że takie dzieci są nawet fajniejsze, a napewno nie będzie nikogo zabijać tabletką.
No cóż, mnie czeka nieco nerwowy okres, ale po tym okresie jak okaże się że nie jest w ciąży, to uciekam. Co o tym myślicie ?
#zwiazki
#sex
#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc37b6fb554c8000ab00fa8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 78
via Wykop Mobilny (Android)
  • 412
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. 
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, 
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się 
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. 
Pracujesz w zakładzie
@Likenavy: instgram ostatnio w losowych miejscach mi podsuwa pokazy mody dzieci z downem, albo inne chwytajace za serce obrazki jak dzieciaczek sie cieszy, w dodatku chory (nie chemioterapia czy coś, a wózki/down/inne jakieś powykręcane kończyny).
Jak się tak popatrzy z za telefonu to koże wyglądać słodko, a dużo osób łapie się na takie insta-life i wierzy, że tak jest
OP: @nama: po prostu jest bardzo wierząca, ja też w to nie wierzę, jestem trochę w szoku- myślałem że ma resztki rozsądku.
@girlsjustwannahavefun: ma nieregularne miesiączki, ciężko stwierdzić ale gdyby przyjąć średni czas to na granicy jest.
@Meserole: to pewnie nie będzie łatwe bo ją kocham, ale chyba rozsądek tym razem wygra z sercem.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri