Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski co pomyślelibyście o 20-letniej dziewicy? Byłam w paru mniej poważnych związkach ale jeszcze nigdy nie byłam pewna, że chce to zrobić z tym kimś, miałam jakąś dziwną blokadę. Ostatnio spotykam się z bardzo fajnym typem i zaczęłam sie stresować, ze pomyśli, że coś ze mna nie tak.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc3ef561831d2000bfc11e1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
Byłam w paru mniej poważnych związkach ale jeszcze nigdy nie byłam pewna, że chce to zrobić z tym kimś, miałam jakąś dziwną blokadę.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak wyglądały te mniej poważne związki, ile one trwały, ile lat miałaś w każdym z tych związków? Przeciętny wiek inicjacji jest trochę niższy od twojego, nie ma pośpiechu. Seks do dobra zabawa, a wiedz też, że dla facetów stałe ruchanie jest dość ważne, więc uciekają jak nie
A co w tym dziwnego, że 20latka jest dziewicą? ( ͡º ͜ʖ͡º) to jakieś wyścigi? Co do chłopa to wygląda często tak:

A) chce się tylko zabawić- wiadomo, że będzie wolał doświadczona
B) chce zbudować jakąś relacje na poważnie- myślę, że czułby się "wyróżniony", że to z nim idziesz pierwszym do łóżka.