Wpis z mikrobloga

@Lesrley: czemu nie masz drzwi np do sypialni? Póki masz miejsce rozdziel kolonistów by spali oddzielnie i w pierwszej kolejności obsadź sypialnie od wejścia (oszczędzasz czas na chodzeniu, przez szybki cykl dnia koloniści tak naprawdę są bardzo powolni). Poza tym pokoje są strasznie ciasne, koloniści dostają kary do nastroju za brzydką sypialnię, za brzydką jadalnie itd, tak w ogóle przez to że nie masz drzwi, to wszystko liczy się jako jeden
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: fajna () dałbym drzwi do sypialni żeby nocne marki nie budziły kolonistów przechodząc obok (debuff do humoru potem na pół dnia), a jeszcze lepiej pojedyncze sypialnie. No i jakieś więzienie i kuchnia by się przydały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lesrley: Zrób im osobne pokoje + powstawiaj drzwi. Nie bedziesz mial minusów od zakłucenia snu.

Dodatkowo jedna klima na główny korytarz a w pokojach kratki wentylacyjne dla utrzymania stabilnej temperatury.

Te baterie mogleś dać blizej glownego budynku aby postawic przelacznik (Zeby ci nie wessalo energii przy przesileniu slonecznym czy jak to zwal) oraz dla lepszej obrony samego budynku.

Moglbys rowniez postawic dwa stoly do badan (jak nie masz chlopa rozgarnietego w
@HetmanPolnyKoronny: Nie wiedziałem że drzwi są niezbędne, po prostu chciałem by szybciej się poruszali niż żeby czekali na ich otwarcie się. Ogólnie tutaj głównie się bawię a jak nauczę się grać to stworzę nową kolonię i to jakoś sensownie ogarnę :)
Nie wiedziałem że drzwi są niezbędne, po prostu chciałem by szybciej się poruszali niż żeby czekali na ich otwarcie się.


@Lesrley: postaw drzwi i zaznacz by były cały czas otwarte. Wtedy nie tylko gra wyznacza oddzielne pomieszczenia, ale z tego co pamiętam nawet przy otwartych koloniści się nie budzą nawzajem (inaczej gdy jeden chodzi po pomieszczeniu, a drugi śpi, to ten śpiący się budzi i jest niezadowolony).
Możesz też pójść w
@Lesrley: ściągnij sobie moda na płoty i będzie git do odzielenia upraw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dibhala: grałem z 20h i już mi się średnio chce, ta gra jest super na parę rozgrywek a później jest dosyć nudna bo wszystko wiesz a budowa bazy jest ciężka przez ciągłe ataki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kaiborr: ja nonstop odkrywam nowe możliwości i lokacje które przeoczyłem
W końcu przyjdzie komuś spuścić srogi łomot bo mam już w zasadzie małą armię ubraną i wyćwiczoną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bazka też żaden problem, jeśli się "skumplowało" z lokalsami. Podatków też nie płacę ( ͠° ͟ل͜ ͡°)