Wpis z mikrobloga

Hej #wroclaw gdzie najpewniej kupić #auto używane we #wroclaw marek takich jak skoda, toyota, vv, ford? Budżet 20-40k. Szukam uczciwego komisu albo salonu z autami używanymi. Głównym kryterium jest to aby się nie naciąć bo nic się nie znam i pewnie można mi wcisnąć każdy szrot a ja się jeszcze uciesze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co myślcie o Aaa auto? Mają spory wybór ale opinie co do jakości internetowych eksperow są podzielone. Toyota na Klecinskiej ma dobre opinie ale tylko trzy auta w moim przedziale cenowym.

#motoryzacja
  • 15
@Domciu tak też słyszałem :)

@Derezzed właśnie mój problem jest taki że o kupnie samochodu wiem tyle co naoglądałem się filmikow na youtube. Wiem gdzie jest silnik ale co sprowadzić w jakim modelu to tak średnio.

@Wozyack właśnie dlatego mam Toyoty na liście :)
@marooned: poogladaj te ogloszenia i czasem mozna trafic na samochód który ktoś miał kilka lat i serwisował na bieżąco, a nawet się trafia ze sprzedaje pierwszy wlasciciel i wtedy warto obejrzeć auto bo powodem sprzedazy jest po prostu chec zmiany na nowszy, a nie ogolne zużycie. Unikałbym sprowadzanych aut, bo sam sprowadzilem swoje i ogladalem te auta na giełdzie, ktore ida do nas i nie trafia sie czesto zeby auto mialo
@kamilsos: Ja wiem, że w Polsce to każde auto ma na liczniku co najwyżej 173 tysiące km przebiegu, ale w rzeczywistości mają po 600 tysięcy i jeżdżą. Mój samochód ma w tej chwili 300 tysięcy i na razie się nie poddaje, dlatego zamierzam go pomęczyć jeszcze parę lat.
@marooned: osobiście rekomenduje samochody od osób prywatnych, komisy niestety często kombinują... a jeżeli chodzi o sprawdzenie samochodu to są firmy które się tym zajmują.. jak znajdziesz jakieś auto to wystarczy, że się przejedziesz i mniej więcej będziesz wiedział czy dobrze działają podstawowe elementy... resztę warto oddać profesjonaliście jak się na tym nie znasz
@Derezzed @prawilnymireczekzięki za komentarze :) przeglądam ogłoszenia na bieżąco i prawdopodobnie tak się skończy,że kupię od prywaciarza z pomocą kogoś doświadczonego albo poleasingowy. Nie ma tutaj dobrego wyjścia, chyba że trafi się znajoma osoba, która sprzedaje wozidlo i będę mieć do niej zaufanie :) Wiem że będzie ryzyko ale co zrobisz, nic nie zrobisz