Wpis z mikrobloga

Pamiętacie starą opuszczoną chatkę, którą fotografowałem przez kilka lat, aż do jej całkowitego rozpadu? Już parę razy pojawiła się tu na Wykopie. Napisał do mnie najprawdopodobniej mieszkaniec Chociszewa i przybliżył mi częściowo historię tego obiektu.

W chatce mieszkała przez długie lata samotna kobieta z dziećmi. Mieszkała tam, aż do swojej śmierci, później mieszkał tam jej syn, który miał problemy natury zdrowotnej jak i psychicznej. Po śmierci syna, chatka popadła w ruinę i… przestała istnieć.
W pobliżu chatki znajdował się kiedyś młyn, oraz dworek, w którym mieści się teraz szkoła. Kobieta pracowała w szkole jako dozorca. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że miejsce gdzie stała chatka, to prywatne pole.

Fajnie, że mogłem chociaż częściowo poznać historię tego miejsca. Tak poza tym to ten wpis z chatką ma już ponad 44k wyświetleń (ʘʘ), kto chciałby zobaczyć całą relację zapraszam Tutaj

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #mojezdjecie #polska #urbex #historia
nightmeen - Pamiętacie starą opuszczoną chatkę, którą fotografowałem przez kilka lat,...

źródło: comment_1606848584YIXAOwEW9OrGqNn9nHHRPW.jpg

Pobierz
  • 1