Wpis z mikrobloga

Oesus, znowu mutanci! W dodatku mają jakieś nowe, lateksowe stroje. I co wymyślą tym razem? Będą próbowali zatłuc tego gościa od metalowej mocy plastikowymi pałkami? A może w końcu zrobią przeszczep włosów z klaty Wolverina na głowę Xaviera? Przysięgam, że jeśli tym razem natrafię na jakiegoś dziwoląga, którego super mocą będzie rzygańsko i dzięki temu uratują cały świat, to wracam do chińskich bajek!

Otóż nie!

Zupełnie nowa opowieść z cyklu Year One trafia na sklepowe półki. Geneza ugrupowania, któremu przyszło już przeżyć chyba wszystko, do czego może doprowadzić ludzka wyobraźnia. Przemierzali kosmos, inne wymiary, przeróżne linie czasowe, jednym słowem - bawili się na całego, jednak od czegoś musieli zacząć. Dziś poznamy początek losów grupy X-Men w jednym z wielu komiksowych światów - Ultimate. /Krzysiek

Ultimate X-Men | Tom 1 | Recenzja | Powiew świeżości

#komiks #komiksy #marvel #xmen #egmont #leniwapopkultura
szogu3 - Oesus, znowu mutanci! W dodatku mają jakieś nowe, lateksowe stroje. I co wym...

źródło: comment_16068504685wXmGzgo9PtnobdUVrpeJs.jpg

Pobierz
  • 5
Egmont zdecydował się wypuścić u nas Ultimate X-men, ponieważ do teraz polski odbiorca widział tę serię tylko przez chwilę. Bowiem w latach 2004 - 2005 Axel Springer Polska wydawało dziewiętnaście zeszytów historii, pod szyldem Dobry Komiks (DK). Projekt okazał się porażką i w 2005 r. został zamknięty, przy czym wiele tytułów nie ukazało się do końca. Tak też właśnie było z recenzowanymi tutaj mutantami, dlatego liczę, że fani w końcu dostaną to,
@szogu3 serio to była mało popularna seria??? Mam wydanie z PL i US i uważam że to jedna z lepszych historii. Tylko wkurzona byłam jak zabili mi Gambita po tym jak Rogue z nim uciekła:(