Wpis z mikrobloga

@pekas: Nie do końca, przecież ona chciała najpierw z Forestem, ale że ten zbyt tępy to sobie odpuściła. Swoją drogą i tak wyszedł 100 lepiej. On imbecyl stał się milionerem, natchnieniem dla wielu, bohaterem wojennym a ona przeciętna dziewczyna najpierw doświadczyła patologi rodzinnej a na koniec skończyła jako samotna matka, ze zniszczoną psychiką i organizmem bez grosza przy sobie.
@pekas: ta dziewczyna też była postacią tragiczną. W tej historii chodziło o to że przez traumy z dzieciństwa ciągle szukała miłości i akceptacji a nie widziała że to wszystko ma pod ręką tylko że koleś który jest w stanie to zapewnić jest upośledzony intelektualnie. To jest oczywiste że nie chcesz związać się z kimś kto jest upośledzony.
Z drugiej strony gdyby od razu związała się z Forrestem to nie przydarzyłoby mu
@pekas: Po kilku seansach filmu uznałem, że postać Jenny jest źle oceniana przez większość internautów. Krytyka jej postępowania wychodzi z przekonania, że robiła to wszystko z premedytacją, celowo ustawiała wszystko pod własną przyjemność. Ale przecież nikt jej nie nauczył jak prawidłowo postępować, a wręcz przeciwnie. ¯\_(ツ)_/¯

Moja ulubiona scena z filmu i podsumowanie życia Jenny.
NitroExpress - @pekas: Po kilku seansach filmu uznałem, że postać Jenny jest źle ocen...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Lutniczek: @TurboDynamo: @Nitro_Express: Ja też zawsze miałam na uwadze to, że Jenny, jako osoba, która była wykorzystywana i molestowana w dzieciństwie, nie chciała związać się z osobą upośledzoną umysłowo, bo mogła uważać i pewnie uważała, że będzie wykorzystywać i molestować Forresta. Do tego rzecz jasna dochodzą wzorce z dzieciństwa, a raczej ich brak i przez to pakowanie się w toksyczne relacje.

Po Jenny zawsze najmocniej jeżdżą mężczyźni na wykopie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@knoor: ludzie z patologicznych domów często są toksyczni bo takie wzorce wynieśli z domu, ale to nie zmienia faktu że są toksyczni
@knoor: @Silmarils: @Nitro_Express: @TurboDynamo: @pekas:
Dokładnie, na Wykopie jednak dominują ludzie prości.
Jest taki fajny kanał Soft White Underbelly.
90% prostytutek, ćpunek itd były molestowane w dzieciństwie, to strasznie siada na psychikę.
Cieszę się, że są jeszcze ludzie z RiGCZem którzy to widzą, bo film mimo ze z wierzchu głupkowata komedia to jednak porusza trudne i wazne tematy.
loczyn - @knoor: @Silmarils: @Nitro_Express: @TurboDynamo: @pekas: 
Dokładnie, na Wyk...