Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 333
W tym wpisie pytałem o zainteresowanie tagiem, w którym pokazywałbym swoją kolekcję rzadkich wydań gier i gadżetów z nimi związanych.

> Zainteresowanie jakieś jest, więc idę za ciosem i zakładam ten tag: #rzadkiegry - zapraszam do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Postaram się co kilka dni przedstawiać kolejną grę / gadżet z kolekcji. Kolekcjonuje tylko nowe gry - jeśli coś w dniu premiery miało folię, to u mnie też ma.

----------------------------

1. Butelka Nuka Coli z uniwersum Fallouta wyprodukowana przez Coca Colę

Na pierwszy ogień idzie butelka Nuka Coli z uniwersum Fallouta. Wyprodukowała ją Coca Cola na prośbę Bethesdy. Butelka była dostępna tylko w jednym barze w Polsce podczas imprezy z okazji premiery Fallouta 76. Można się było z niej co najwyżej napić, do domu nie można było wziąć nawet pustej butelki, więc to w połączeniu z faktem, że była dostępna tylko jednego dnia w Polsce, czyni ją bardzo rzadkim przedmiotem pożądanym przez wielu kolekcjonerów zainteresowanych Falloutem. Poza kilkoma Polakami ma ją przynajmniej jedna osoba w Meksyku, jedna w Niemczech i kilka w USA.

Ile wart jest ten przedmiot?


Na początku 2019 roku butelka sprzedawała się w okolicach 3200-3300 zł (w przeliczeniu na złotówki - w Polsce nikt pewnie by tyle nie wyłożył) na eBayu i grupach kolekcjonerskich. Obecnie szacuję, że poszłaby ze spokojem za 4000 zł. Wraz z upływem czasu jej wartość będzie tylko rosnąć.

Ile za niego zapłaciłem i jak go zdobyłem?


W przypadku innych przedmiotów będę podawać dokładne ceny i sposoby pozyskania, ale w tym przypadku niestety tego nie zrobię z prostego powodu - nie chce nikomu narobić kłopotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało zadawajcie je w komentarzach. Jeśli uważacie, żeby dodawać coś jeszcze do opisów, to też możecie dać znać.

#gry #grypc #fallout #fallout76 #ps4 #ps5 #xboxone #xone #xboxseriesx #playstation #xbox #pcmasterrace
kacper3355 - W tym wpisie pytałem o zainteresowanie tagiem, w którym pokazywałbym swo...

źródło: comment_1606932375utRf7OsuSKNLMU1kbN5Lu2.jpg

Pobierz
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@kacper3355: Jezusku byczku ale ci zazdroszczę :D. Kiedyś widziałem taki materiał chyba od tvgry "zrób swój pokój gracza" i zrobili w stylu właśnie pseudo krypty itp. Były tam zrobione właśnie pseudo nuka cole plus z niebieskimi ledami nawet quantum. Ale takiego "oryginała" to w #!$%@? zazdroszczę.
@kacper3355: Wyobraziłem sobie że nocuje u Ciebie jakiś ziomek po imprezie..
Wychodzisz rano jeszcze lekko #!$%@? do żabki po śniadanie. Twój ziomek dalej nieprzytomny.
Wracasz po 25 minutach a on krząta się po domu. Pytasz się go jak się czuje a on odpowiada:

-O stary ale kurła kac.. Dobrze ze miałeś tą kolkę w szafce bo już dawno mnie tak nie suszyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)