Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Dobry wieczór.
Kiedyś pisałem, że nie zniknę tak bez pożegnania. Ten wpis jest właśnie tym pożegnaniem.
Po namowach kilku Mirków tutaj, pozostawiam konto aktywne. Wykop wrzuca w otchłań niepamięci całą działalność na mikroblogu. W sensie razem z kontem wszystko znika. Popełniłem kilka wpisów dotyczących historii zegarków lub przybliżyłem ciekawe (moim zdaniem) modele. Dlatego jeśli ktoś będzie miał ochotę, zapraszam do lektury. Będzie to wisieć dopóki wykop będzie miał ochotę to trzymać na serwerach. Ja osobiście nie będę aktywny lub minimalnie (może całkowicie biernie).
Dziękuję koledzy za ciekawe dyskusje. Nie jestem w stanie podziękować absolutnie wszystkim osobom. Nie pamiętam wszystkich. Szczególnie tych, z którymi kupowaliśmy zegarki i konsultacje odbywały się na priv. Ta lista znika po jakimś czasie.
Dziękuję wszystkim którzy "obserwowali moje wpisy".
Dziękuję @thewickerman88 (jakoś zawsze na tej samej fali choć moje podejście do Powermatic się zmieniło :)
@Wygryw_z_wyboru (mam nadzieję, że w końcu trafisz na TEN zegarek (po cichu ci podpowiem ze z Tudorem było najlepiej 36mm)
@jihaad (zawsze miło się gawędzilo. Miło że pomagasz ludziom tutaj w wyborze zegarków) Dobrą robotę robisz.
Kolego @Dominik80 (pasków nigdy za wiele :)
@KarmelowyJeremiasz (trzymaj się chłopie tam w tym Szczecinie (( ͡° ͜ʖ ͡°))
@fi9o @miiihau @dudi_ @mrzyn (wy już musicie pozostać moimi przyjaciółmi - za dużo o mnie wiecie). Do zobaczenia mam nadzieję jakoś niebawem w prawdziwym życiu.
@Del życzę Ci wszystkich Casio z katalogu Casio
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panie @m_bielawski miło było patrzeć na Twoja kolekcje. Pięknie ewaluuje z zachowaniem charakteru.
Koleżanko @jastey Ciebie kiedyś odwiedzę w tej Galerii Warminskiej ;)
Koledzy @cojawyrabiam @Shegis @okretowy_sanitariat @Smutny_jezdem @chlopskichlop @stsaint @Miszczlaborant @kabzior @biedakcozegarkilubi @BillyGugu @last_man_standing @Generalissimus @CptSpaulding @Marcowy_Kot (szczególnie miło) @petrosweter @enteroff @dwa_koty_kastrowane @kelums @kiv @Kukiee @Kot-Pin @Luks_WGS @lubieherbate88 @unified_observer (szczególnie) @PolaczekPijaczek @diogene @Dine @stanwok @UnderThePressure @MercedesBenizPolska @arczer @Ferengi @Broximon @Jarczur @conik @CoJaNaTo @Misiu89 @Wirtuoz

Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Jeśli kogoś nie wymieniłem, a mieliśmy coś wspólnego, wymieniliśmy się komentarzem w dobrym tonie lub nie :), z całego serca przepraszam.

Jeśli ktoś jednak ma ochotę utrzymywać ze mną kontakt, zapraszam na priv. Tam, podam adres mailowy na który możecie pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktoś ma ochotę coś napisać pod tym wpisem, zapraszam. Na te komentarze może jeszcze odpowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli nie chcecie pisać... Proste "F" również będzie miło zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzę wszystkim wszystkiego dobrego. Szczerze z całego serca jak najlepiej i powodzenia z czymkolwiek się będziecie mierzyć.

Miałoby być zdjęcie pięknego zegarka tak żeby było też coś dla oka... Ale wykop nie chce załączyć do wpisu. Będzie w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

#zegarki #zegarkiboners #watchboners
AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

Dobry wieczór. 
Kiedyś pisałem, że nie zniknę t...

źródło: comment_1607016266P6k7mO4OOxK2uAux06ggwn.jpg

Pobierz
  • 42