Wpis z mikrobloga

Dodaje jeszcze raz, bo kompletnie zapomniałem o tagach i napisać o tym, że mam zdiagnozowany CHAD i ADHD: #narkotykizawszespoko #holandia #psychiatria #leki #filozofia
Wracam po prawie dwóch latach nieobecności, która to była spowodowana pobytami w szpitalach psychiatrycznych, leceniem po bandzie jak chodzi o narkotyki, nielicznych subdepresjach i bardzo licznych maniach i hipomaniach, których większość przeżyłem żyjąc jako reprezentant Subkultury Zef w Amsterdamie, Rotterdamie i s'Hertogenbosch, gdzie żyłem przez 5 miesięcy nie posiadając żadnej pracy, ani nawet dostępu do swojego polskiego wyzerowanego konta.

Aktualnie jestem po odwyku 5-cio tygodniowym, i na chwilę obecną jestem w ośrodku rehabilitacyjnym, trzeźwy, mam dobrze ustawione leki i zajmuję się wszystkim co mi się żywnie podoba, ponieważ mam dostęp do internetu i innych materiałów.

Będę się tutaj dzielił różnymi historiami jak chodzi o choroby psychiczne, narkotyki, leki, będę też starał się wplatać moje filozoficzne rozważania oraz opisywał niektóre odbiegające od normy sytuacje z jakimi miałem do czynienia i jakie mnie ukształtowały.

P. S. Jestem taksówkarzem a zdjęcie poniżej pokazuje moje ostatnie 40 tabletek tussidexu (1200mg dxm) z 14 października, kiedy to miałem ostatni game over i skończyłem w pasach z kroplówą.
Pobierz Zielony44 - Dodaje jeszcze raz, bo kompletnie zapomniałem o tagach i napisać o tym, ż...
źródło: comment_1607114766QIbIWSpglASmWlIfZbYWNC.jpg
  • 25
@ImperiumCienia gdyby nie nadgorliwość mojego przyjaciela to bym w pasach nie wylądował.
@FailedNormie1990 LSD brałem tylko raz jak miałem jedyną głęboką depresję w moim życiu, i pomogło krótkotrwałe. Co innego mnie natomiast z tej depresji wyleczyło w 5 dni, ale nie wiem czy chcesz wiedzieć co.
@FailedNormie1990: każdy jest inny i nie wiadomo jak zadziała na ciebie, ale myślę że warto spróbować. Zmagałem się z podobnymi problemami i tripy na lsd pomogły mi je zlikwidować. Pamiętaj że lsd jest tylko narzędziem i od ciebie tylko zależy jak je wykorzystasz, nie jest to magiczny środek ktrory leczy wszystkie problemy
@Przemow zjarany jeździłem bardzo często, ale paliłem od 16 roku życia tak z połowę dni, na amfetaminie na małych ilościach najczęściej. robiąc mixa, kilka razy MDMA/ecstasy, LSD raz, a w Holandii jeszcze Crack mieszany z ziołem i haszem
@girlsjustwannahavefun
@FailedNormie1990
Odpowiedzią na moje depresyjne anhedoniczne podejście do życia była nasza polska klasyczna Amfetamina.
Ale nie wiem, czy na was też zadziała, gdyż ja jako że mam ADHD to trochę inny wpływ na
@Zielony44: Który narkotyk uważasz za najbardziej destrukcyjny dla zdrowia psychicznego, a który dla psychicznego? A który uważasz za najmniej szkodliwy. Wliczajmy też alkohol, o ile też używasz.
@Elowalezwiadra ciekawostka: w Niderlandach nikt nie jara trawy czy haszu z butli, wiadra, puszki, jabłka czy mojej ulubionej szklanej lufy. Jak dla mnie to właśnie ta mnogość rozwiązań jak można się ubzdryngolic sprawiała największą frajdę.

Jedynie Krakeny/Crackheady jarają z metalowych pajpów...
@Przemow z autopsji to fizycznie alkohol i feta, bo od alko można się #!$%@?ć, urywają się filmy i ma się kaca, feta bo to chyba po niej straciłem pół zęba, i później mi wycięli tego ubytego i ósemkę

A psychicznie to walenie dekstrometorfanu dzień w dzień jest mocno niszczace, ale to temat na dłuższą rozkminy.