Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@contepartiro: no pewnie zabierają cię na bok podłączasz telefon do gniazdka i dopiero okazujesz. Może nawet mają ładowarki najpopularniejsze typu C, mikro, lightning na miejscu do użycia w takich sytuacjach.
@contepartiro: na samym Security check nikt nie sprawdza karty pokładowej, przed kontrolą faktycznie musisz się odbić biletem, ale wtedy wracasz się do checkinu i bez problemu drukują, wiem bo czasami skanery na lotnisku mają problem z kodem kreskowym na wyświetlaczu telefonu... przy wejściu do samolotu sprawdzają też zawsze dowód osobisty, więc nie spodziewałbym się tu problemów, bo listę pasażerów mają przy sobie.
na samym Security check nikt nie sprawdza karty pokładowej, przed kontrolą faktycznie musisz się odbić biletem, ale wtedy wracasz się do checkinu i bez problemu drukują,

Nie w tanich liniach :)tam to kosztuje

przy wejściu do samolotu sprawdzają też zawsze dowód osobisty

Przy wejściu? W Wizz każą pokazywać przy gate, ale w LOT to latałem po Europie nie pokazując dokumentu ani razu

@OdchylkiBicia:
@Anakee: zawsze latam Wizzairem, i nigdy nikt nie prosił o dopłatę z racji wydrukowania karty pokładowej, bardzo często nawet nie pytają tylko sami drukują i dają przy odprawie.
I za każdym razem dowód jest mi potrzebny na odprawie i przy gate
zawsze latam Wizzairem, i nigdy nikt nie prosił o dopłatę z racji wydrukowania karty pokładowej, bardzo często nawet nie pytają tylko sami drukują i dają przy odprawie.


@OdchylkiBicia: jak nadajesz bagaż. Bez tego odprawa na lotnisku jest płatna.