Wpis z mikrobloga

@AntyKuc: Przecież ten cały szarpanki to były trener PUA, które co by o nim nie mówić skłania jednak do jakiegoś wysiłku i rozwoju. Ale zobaczył, że incelstwo zamiast starać się i kombinować jak uzyskać ten upragniony segz, woli wyzywać kobiety, a więc zmienił swój sposób działania. Mądra biznesowa decyzja, a z jego fanów to nie wiem czy się śmiać czy płakać
@Stallion45:

Przecież ten cały szarpanki to były trener PUA, które co by o nim nie mówić skłania jednak do jakiegoś wysiłku i rozwoju. Ale zobaczył, że incelstwo zamiast starać się i kombinować jak uzyskać ten upragniony segz, woli wyzywać kobiety, a więc zmienił swój sposób działania. Mądra biznesowa decyzja, a z jego fanów to nie wiem czy się śmiać czy płakać


Jest dzbanem, na ostatnim filmiku stwierdził, że wykopki są opłacani
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AntyKuc: też kiedyś siedziałem w przegrywie, więc patrzę na to zjawisko jako etap przejściowy. Nie każdy go pokona, ale z wiekiem raczej większość ludzi pozna swoje drugie połówki i elo, już nie będą tego roztrząsać. Tylko były to czasy, w których aż tak nie roztrząsano idealnego kształtu szczęki, czy rozwiązłości rówieśniczek.
Najlepsze, że zamiast wziąć się za siebie i wyjść do ludzi, oni wolą kisić się w przegrywie, depresji, wmawiać sobie, że są jacyś gorsi i zwalać winę za to na cały świat, bo łaskawie nie prowadzi ich za rączkę przez życie.


@szarzujacyzajaczek: No właśnie, osobiście nie potrafię tego zrozumieć. Siedzą przegrywy w tym kółeczku wzajemnej adoracji, tostują przygnębiające historyjki, wyzywają innych ludzi obwiniając ich za swoje życiowe porażki, wyśmiewają wpisy jakichś