Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kto zna sprawę z podejrzeniem pedofilii u youtubera Gurala, wie, iż szukałem potwierdzenia, że jest małoletnia.
  I znalazłem.
  Nie na jej facebooku. Dotarłem do artykułu, w którym był jej profil z potwierdzeniem jej wieku. Brała udział w wieku 4 lat w wyborach Małej Miss. Artykuł był... z 2008 roku.
  Obdzwoniłem szkoły i dotarłem do właściwej, w której uczy się dziewczynka. Poinformowałem, że jeśli ją rozpoznają, niech zgłaszają to na policję. Napisałem do nich maila ze zdjęciem i z shotem.
  Dostałem potwierdzenie, że to ona i że ma nieskończone 14 lat.
  Wczoraj skontaktowała się ze mną policja.
  Z tego co wiem i mogę napisać, policja już obserwuje wpisy na wykopie. Dziewczynka została poddana opiece psychologa. Sprawa będzie się toczyć z urzędu, nie potrzeba było zgody rodziców. Zawiadomienie złożyła szkoła. Dziewczynka prawdopodobnie nie będzie musiała nawet zeznawać.
  Rozpowszechnianie i udostępnianie linka do jej danych osobowych oraz pisanie do niej ma być traktowane jako utrudnianie śledztwa.
  #gural #patostreamy #pedofilia #polskiyoutube #polowanienaplastusia
  pokaż całość

  odpowiedzi (123)

 • avatar

  czy ta sukienka jest zdzirowata?
  #pytaniedoeksperta

  odpowiedzi (81)

 • avatar

  Witam znowu! Zwycięzcą batalii jest Huawei który wygrał z HTC. Miał o ponad 500 głosów mniej niż HTC (2291 głosów na HTC vs 1774 gł. na Huawei (56,36% na HTC vs 43,64% na Huawei).
  Wiadomo - dużo głosów to były trolle, tylko po to by powstała gównoburza pod postem. A już jutro wykreślanka napojów energetycznych. Tak, wracam do starej mody czyli produkty, bo najlepiej się przyjmuję.
  Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)