Wpis z mikrobloga

Jak tam przegrywy? Z tej strony znowu Fabian Deweloperski .

Właśnie sprzedałem 4 duże mieszkania na nowym osiedlu na Białołęce. W związku z zastrzykiem gotówki kupiłem mojemu Oskarkowi domek w górach. Mój kochany synuś będzie jeździł sobie tam z różnymi koleżankami. Ach! Przyjemnie jest patrzeć jak moja latorośl wiedzie szczęśliwe życie!

Trzymajcie się na tych wsiach w pracy za minimalną. Może dostaniecie w końcu kredyt na to wymarzone mieszkanie na moim osiedlu. Wtedy tylko 20 lat niewolnictwa w Januszexie i będzie bajabongo. 54 m2 własnego kurnika. Trzeba spełniać marzenia! Ja na przykład kupiłem do mojej willi jacuzzi. Z żoną lubimy pić w nim Moeta.
#blackpillraw #przegryw #blackpill ##!$%@? #bekazpodludzi #chadowezycie #bananoweoskarki #harlekinydlaprzegrywow
B.....W - Jak tam przegrywy? Z tej strony znowu Fabian Deweloperski .

Właśnie sprz...

źródło: comment_1607341316QKytEO0slnSAfKetPLSNKI.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Blackpill_RAW: z racji zawodu współpracuję z takimi flipperami na codzień i uwierz mi, że w 90% przypadków to jest typowa januszerka, chrumkanie, zachlane mordy, a oglądając go na ulicy uznałbyś go pewnie za najemnego pracownika fizycznego xD

@Klauzula_wykonalnosci:

Tak, ale to pewnie dlatego, że bogatymi deweloperami, flipperami w Polsce najczęściej na ten czas są osoby, które niekoniecznie były od zawsze bogate, ale dorobiły się po upadku komuny. Ich dzieci natomiast
@Slavcel
@Pawel993 no mam nawet taką śmieszną historię z licbazy, kumpel, syn tego słynnego dewelopera, stary jego kupił sobie wtedy świeżą 911tke (997). Braliśmy czasami ten wózek, no i kiedyś tam na jakimś podziemnym parkingu, przytarł lekko bok, no ale panika od razu, zawieźliśmy samochód do takiego januszowego warsztatu, uznając, że skoro czarny lakier, a przycierka nieduża no to tanio wyjdzie i nie będzie problemu. Niestety chłopcy z warsztatu postanowili bujnąć się