Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania

Mirki pijcie ze mną kompot - od wczoraj jestem znowu wolna (aczkolwiek w moim wieku, już tylko kot mi pozostał, trójka z przodu więc wiadomo, śmieciarka zaraz przyjedzie). Poza standardowymi niespodziankami na sali rozwodowej o których się dowiedziałam jak: drugie dziecko w drodze, rzekoma darowizna byłych teściów na budowę domu, znaczącym obniżeniu się jakości życia mojego byłego (no raczej skoro musi za coś płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)).. Czuję ulgę jak nigdy. No i żenadę, niesamowite poczucie żenady, że gość z którym byłam 10 lat zrobił z siebie biedaka wspomaganego przez rodziców, utrzymywanego przez lata przeze mnie i moich rodziców, bo przecież on zarabia na dom, gościa, który razem z k*****, którą nazywa swoją partnerką rozbił dwa małżeństwa, swoje i kumpla, który załatwił mu robotę i był przy porodzie jego dziecka myśląc, że to jego pierworodny syn ¯\_(ツ)_/¯
takiego mindfucku już dawno nie miałam..
taki to obraz polskiego polityka, niezrzeszonego polskiego radnego, wyznawcy korwinizmu, startującego z listy psl..

#rozwod #rozwodpopolsku #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcfed2fff0989000a718a9b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
@Lorenzo_von_Matterhorn: cholera, brakuje tylko jednego elementu!¯\_(ツ)_/¯ wiem, że chodziło Ci o coś innego, o jakieś moje grzeszki za uszami, ale byłam tak głupia, że myślałam, że mam królewicza w domu, który wybrał mnie spośród milionów innych kobiet i codziennie mam składać mu hołd ( ͡ ͜ʖ ͡)