Wpis z mikrobloga

@Zypulka
Hejka.
Po pierwsze fajne pudełko.
Poza tym te filmiki są genialne. :)
Dawno nie widziałem takich. Z reguły to tylko statyczne nudne filmy,a tutaj... Moja pierwsza myśl: "ekstra, taka robota nie może być przecież trudna". A potem zacząłem się śmiać, bo ta rzeźba co jest w innym filmiku stodwudziestokrotnie przewyższa moje umiejętności dłubania w drewnie. :)
@pablo397: Na pile stołowej, tylko tarcza pod kątem 45- potrzeba kilku prób żeby ustawić idealnie kąt, najlepiej kawałek listewki pociąć na 4 kawalki i składać w ramkę, jak się zejdzie to jest git. Taśma zwykła do papieru bo skończyła mi się malarska.
@mamtukonto: z jesiona kiedyś robiłem schody a potem półki więc to co tu jest to odpady, a orzech kiedyś rósł u mnie przed domem, u sąsiadow też rosną owocowe, jak któryś wycina albo mu się zwali to zagadam. Samo kupienie fosztów z orzecha chyba jest kosztowne, tak to mam kloca którego obcinam wedle uznania. Na olxie jest dużo takich rzeczy.
@Zypulka: Wyszły dwa małe dzieła sztuki. Pudełko rewelacyjne, ale mi jeszcze bardziej przypadła do gustu etiuda filmowa. Dobór muzyki również na wielki plus. Chcę jeszcze.
Masz talent.
Wiem, że jestem przyziemny, ale zmonetyzuj to. Uzdolnieni, za to, że nas uszczęśliwiają, powinni być bogaci ;)