Wpis z mikrobloga

cieszy mnie to, że projekt: centrowy psl umarł śmiercią naturalną


@kingwing1: Nie ciesz się przedwcześnie. PSL w sondazach zawsze plasuje się w okolicy 3-4%, a zawsze udaje im się uciułać te 5%.
@kingwing1: Nie twierdzę że wejdą. Twierdzę że PSL jest często niedoszacowane. Mają swoją specyficzną grupę wyborców i zawsze psim swędem udaje im się przeskoczyć próg. Nie wejdą, to nie wejdą,, trudno. Płakał nie będę, bo Kosiniak mimo że zapowiadał się jako powiew świeżości, to skończył jak każdy lider PSL.
@plackojad: daj spokój chłopie. Dlaczego wy Konfederaci (włącznie z posłami) się tak podniecacie tymi sondażami Social Changes? Karnowscy sobie coś z dupy wróżą, a kuce się jarają... to równie dobrze ja mogę zrobić dla was jakieś sondaże
@Zendemion: to jest w tym najciekawsze, że zawyżają Konfederacji i zaniżają PiSowi. I to znacznie. PiS ma obecnie 35-37%, a oni im dają 28% - śmiech na sali xD Nie wiem, co mają na celu te gierki. W dodatku oczywiście zawyżają Hołowni, ale to akurat zrozumiałe (podgryzanie PO)
@rorf46: pisowska sondażownia sosjal czejndżys zawyża ugrupowaniu na prawo od pisu, co kłóci się ze strategią pisu dotyczącą zwalczaniu konkurencji na tzw prawicy, oraz temu samemu ugrupowaniu które z pisem zgadza się praktycznie wyłącznie w sprawach światopoglądowych, które wykorzystuje każdą okazję do podgryzania pisu

yep, its gamer time