Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, mam taką sytuację.
    Generalnie zwolniła się u mnie w #pracbaza we #wroclaw , dziewczyna, której obowiązki otrzymałem oczywiście bez zwiększenia wypłaty.
    Od dwóch tygodni nie wyrabiam się ze swoją robotą, bo w międzyczasie zdarza mi się jechać do hurtowni po towar, odbierać telefony od klientów, odpisywać na maile, drukować zamówienia do magazynu, wysyłać faktury księgowej, czy nadzorować pracę magazyniera, bo często robi błędy itd.
    W dniu dzisiejszym dostałem wypowiedzenie umowy z 1-miesięcznym okresem, ponieważ nie wyrabiam się, a gdy powiedziałem, że powodem tego jest to, że przejąłem obowiązki poprzedniej dziewczyny, to powiedzieli mi, że nie chcą słuchać wymówek xD
    No i teraz pytanie:
    Przyjąć z godnością wypowiedzenie i do końca września szukać pracy, by od października zacząć, czy być chujem i wziąć L4 do czasu znalezienia odpowiedniej dla siebie pracy. Mam kredyt, więc muszę zarabiać min. 4 koła netto w nowej pracy (oprócz tego dorabiam sobie w grafice).

#januszex #januszebiznesu #praca
    pokaż całość

odpowiedzi (87)

Jestem u mamy na wsi.
    Trzeba tu przybić, tam przykręcić itd.
    I to że moi synowie mają problem z obsługą wiertarki czy młotka to ja rozumiem.
    Ale że związać ze sobą dwa sznurki nie potrafią to jest mi smutno.

Ale z drugiej strony chłopaki mieszkają w mieście i zastanawiam się czy w dzisiejszych czasach umiejętność zrobienia dziury w ścianie jest potrzebna do życia?

Aż miałem się zapytać gdzie mogą się tego nauczyć ale potem pomyślałem o bhp ppoż i madkach które będą narzekać że ich syn w palec się uderzył.

Chłopaki 10+.

#pytanie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (93)

W Polsce ludzie przechodzący na emeryturę powinni mieć z automatu odbierane prawa wyborcze. Bo nie ma większych wyborczych szkodników jak emeryci.

Niezrozumiałe jest by o przyszłości kraju decydował człowiek, któremu zależy tylko i wyłącznie na swojej wygodzie. Nie interesuje go rynek pracy, nie intetesują go inwestycje. Za to coraz bardziej zaczyna interesować się spotkaniem ze Stwórcą a więc jest szczególnie podatny na wpływy KK.

Dodatkowo polscy emeryci to w większości ludzie przesiąknięci komuną a więc wstrętem do tych „złodziei prywaciarzy” (którzy są motorem napędowym gospodarki). Nienawidzą też młodych bo zazdroszczą im lepszych pieniędzy niż sami mieli w młodości, nowych samochodów, wczasów za granicą.

Tacy ludzie przy urnie zawsze kierować się będą goryczą i głosować będą za partiami typu PiS, które tak samo jak swoi wyborcy nie myślą dalej niż miesiąc do przodu. Ale nie oszukujmy się, nikt im nie odbierze praw wyborczych. Za dużo ich jest i za łatwo nimi manipulować :/

#takaprawda #niepopularnaopinia #polska #gospodarka #emerytura
    pokaż całość

odpowiedzi (146)