Wpis z mikrobloga

@Dibhala: nie, właśnie kaze dwa litry i ciężko mi to wychodzi.

W sumie trochę #!$%@? ta dieta bo jem tyle co zwykle, ba, każą mi nawet jeść więcej niż zwykle jem XD
No ale wiadomo ze cukierków cziperkow już nie, oleje i tłuszcze tez limitowane wiec pewnie dlatego się chudnie
@Dibhala: oj no wiadomo ale teraz ani siłowni ni ma ani dupy nie ruszę bo to dla mnie 2h wyjęte z życia a ja ledwo wyrabiam się w 24h bez tego przez #!$%@? srudia, dobrze ze już koniec tego wszystkiego w maju to rzeczywiście będzie faza rzeźba
@PaulStanley: dokładnie tak
Ja robię seriami: pompki, przysiady, plank, skakanka i przerwa na 2-3minutki.
40minut ruchu, nie mniej, nie więcej. Dokładnie tyle ile zalecają lekarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsze efekty widać po 2-3tygodniach ćwicząć 3x w tygodniu. Nie ma się co katować.
Pozostaje tylko konsekwentne podejście.
@Dibhala: no właśnie kiedyś robiłam hiity przerozne jak siłownia była otwarta i za każdym razem na koniec tak we łbie mi się kręciło ze siedziałam na macie na siłowni czekałam żeby mi przeszło bo czarno przed oczami a samochód mam prowadzić XD wiec trochę się cykam, w domu to jak jebne i zemdleje to nikt nie zczai
w domu to jak jebne i zemdleje to nikt nie zczai


@PaulStanley: to tylko miej telefon przy sobie i wołaj kiedy wzywać śmieciarke (σ ͜ʖσ)


Najważniejsze żeby zacząć. Nieważne czy 2 pompki na serię, 10s dechy, 20 skoków na skakance i 3 przysiady. Ważne żeby zrobić 5 powtórzeń a po 2 dniach bez względu na zakwasy, zmusić się ponownie.

No i można pomyśleć
@Dibhala: oj nie marchewka nie bo ja to pochłone. Już i tak miałam zasadę ze dwa ciasteczka dziennie to maks i patrz gdzie jestem, na odchudzaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby nie było - wielorybem nie jestem ale nie podoba mi się lockdownowa oponka XD

A tak serio, wiem najgorzej się przełamać, niby rano mam czas bo pracuje od 9.30 ale ciężko się z łóżka zwlec jak
@PaulStanley: taaa dwa ciasteczka, pewnie wuzetki ( )

Ze snem mam okrutne problemy więc doskonale zdaję sobie sprawę jak ciężki to jest temat.
Dlatego wieczorkiem przy 19-20:00 na spokojnie. Rano próbowałem kilka razy, ale jakoś na rozciąganku chęci się kończyły.

No cóż, jak wiadomo ten nie chce nic zrobić kto tylko wymyśla wymówki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)