Wpis z mikrobloga

Outrun 2006 Coast 2 Coast - jakie to jest dobre! Znam od kilku ładnych lat, ale dalej pogrywam. Najpierw na #ps2, a wczoraj na #xboxclassic i... znów wciągnęła mnie na maksa. Siedzę rano w pracy i już jarzy mi się micha na myśl, że wieczorem znów pośmigam bokiem. () Wspaniały #arcade "easy to learn, hard to master". Im dłużej się gra tym więcej odkrywa się subtelnych mechanik (prowadzenie kolejnych klas pojazdów, czy wykorzystywanie kolizji, która... bywa koszmarna). IMO Outrun prawie idealny! Jedyne czego brakuje to kolejnej edycji na konsole nowej generacji. Powstała wersja na #ps3 i #xbox360 w cyfrowej dystrybucji, ale ze względu na licencje została usunięta. Oczywiście w sieci nic nie ginie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serdecznie polecam. Mocne 10/10!
Recka na RnG

#retrogaming #outrun #xbox #ps2 #ps3 #psp #xboxclassic #konsole
Defender - Outrun 2006 Coast 2 Coast - jakie to jest dobre! Znam od kilku ładnych lat...

źródło: comment_16075826620AMdNhfD6MbZPTGvVcUSEc.jpg

Pobierz
  • 6
@Defender: Wiem, że xkloc jest idealny do homebrew i emulacji ale jak @Meitantiev pisze, lubię mieć fizyczną kopię w szufladzie z grami. I nie ma tej frajdy jak dorwiesz w końcu ten fizyczny nośnik i go odpalisz na swojej konsoli. To taka nagroda za trud wyczekiwania i zdobycia czegoś wyjątkowego. Zrzucenie obrazu i odpalenie to żadna nagroda, bardziej zaspokojenie potrzeby. A tak większa frajda :) Ale każdy patrzy na tą sprawę