Wpis z mikrobloga

GTX 1060 6GB, Ryzen 7 2700 i śmiga dobrze, ok. 40-60 fps cały czas - większość ustawień na wysokie, parę na średnich i z 2 albo 3 opcje na niskich. Po ok. 2 godzinach gry nie miałem żadnego crasha, i raz tylko drzwiczki się zbugowały - była kolizja z ciałem przeciwnika i drzwiczki szafki się trzęsły. Zainstalujcie najnowsze sterowniki.
#cyberpunk2077
  • 9
@malosolna_ikra: to ciekawe co piszesz. Ludzie narzekaja ze na 1060 nie da sie grać. Widzialem test na necie i typ nawet na low mial 30 FPS. Sam mam tą kartę plus proca ryzen 5 3600 i cały czas się waham, bo nie chce sobie popsuć immersji gry
@memfis23: nie mam pojęcia dlaczego takie róźnice, gościu na reddicie mówi, że jego 980Ti nie daje rady, tylko, że on tam wszystko wymaksował. Właśnie się upewniłem, nie mam "2-3 opcji na niskich" tylko 5 róznych opcji - jakość w lustrach (która na niskich ustawieniach i tak jest bardzo dobra, także ten), jakość modeli w cieniach lokalnych, jakość cieni lokalnych, rozdzielczość cieni kaskadowych, rozdzielczość odległych cieni.

Na średnich mam tylko jedno -