Wpis z mikrobloga

Przypowieść o talentach

Słowa Ewangelii według świętego Chadeusza.

Gigachad opowiedział swoim uczniom następującą przypowieść: Pewien wygryw, mając się udać w podroż, przywołał swoje sługi i przekazał im swoje geny. Jednemu dał pięć genów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według swojego kaprysu, i odjechał. Zaraz ten, który otrzymał pięć genów - gen wysokiego wzrostu, silnej linii szczęki, dynamiczności, bujnej fryzury i własnego mieszkania w mieście wojewódzkim, poszedł, puścił je w obrót, i zaliczył wiele pOlek oraz Julek. Tak samo i ten, który dwa geny otrzymał; gen bogatych rodziców i gen rozrywkowych przyjaciół, on również zaczął chodzić na imprezy i zaliczać Julki. Ten zaś, który otrzymał jeden gen - gen niskiego wzrostu i zakoli - poszedł i rozkopawszy ziemię, wykopał sobie piwnicę i się w niej schował.

Po dłuższym czasie powrócił pan owych sług i zaczął się rozliczać z nimi. Wówczas przyszedł Oskarek, ten, który otrzymał pięć genów. Przyniósł zdjęcia panien, które zaliczył i rzekł: 'Panie, przekazałeś mi pięć genów, oto pOlki i Julki, z którymi kopulowałem podczas Twej nieobecności. Rzekł mu pan: 'Dobrze, sługo dobry i wiemy. Byłeś wiemy w niewielu rzeczach, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana'.

Przyszedł również i ten, który otrzymał dwa geny - Oliwier - i powiedział: "Panie, przekazałeś mi dwa geny, oto profile niewiast, z którymi kopulowałem i przyjaciele, z którymi spędzałem czas na wakacjach'. Rzekł mu pan: 'Dobrze, sługo dobry i wierny. Byłeś wiemy w niewielu rzeczach, nad wieloma cię postawię; wejdź do radości twego pana'.

Przyszedł i ten, który otrzymał jeden gen, Stefan, i rzekł: 'Panie, wiedziałem, żeś jest człowiek twardy: chcesz żąć tam, gdzie nie posiałeś, i zbierać tam, gdzieś nie rozsypał. Bojąc się więc, poszedłem i ukryłem się w piwnicy'. Odrzekł mu Pan jego: „Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Powinieneś więc był wziąć się w garść, uderzyć ręką w stół, wziąć zimny prysznic i zacząć biegać, a ja po powrocie byłbym z przyjemnością pooglądał zdjęcia panien, które zaliczyłeś. Dlatego odbierzcie mu resztki inteligencji, a dajcie temu, który ma pięć genów.
Każdemu bowiem, kto ma dobre geny, będzie dane Julek, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. A tego przegrywa bezużytecznego zawińcie w strecz i wyrzućcie na zewnątrz - w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów'.

#pasta #przegryw #tfwnogf #redpill #blackpill #heheszki
K.....e - Przypowieść o talentach

Słowa Ewangelii według świętego Chadeusza.

Gi...

źródło: comment_1607620845gHLYVNaOfqUMPajg5fWJnb.jpg

Pobierz
  • 7