•  

Cześć Mircy!
    Mam problem z firmą, która podaje mój adres jako swój. Na parterze budynku znajdują się różne lokale użytkowe (nazwa ulicy zmieniona - Kwiatkowa 7), na wyższych piętrach znajdują się lokale mieszkalne. Mój adres to Kwiatkowa 7/5 (księga wieczysta może to potwierdzić), firma powinna podawać adres Kwiatkowa 7/05, ale zamiast tego podaje mój adres. Administracja wspólnoty zwracała im uwagę, listonosz zwracał im uwagę, ja zwracałam im uwagę, nic nie pomaga. Przychodzą listy polecone oraz paczki (za pobraniem), kurierzy mają zawsze pretensje, że nie chcę płacić za paczki, których nie zamawiałam. Na swojej stronie internetowej podają mój adres, nawet na paragonie podają mój adres. Sprawdziłam ich w CEIDG - w dodatkowych miejsach wykonywania działalności również wpisali mój adres (ul. Kwiatkowa, nr 7, lok. 5). Co mogę w związku z tym zrobić? I czy mogą wpisać coś takiego w CEIDG? Myślałam, ze muszą wpisać lokal 05 (inne firmy wpisują np. Kwiatkowa, nr 7, lokal 02). Boję sie, że za chwilę firma się zwinie albo coś odwalą. Komornika raczej nie będzie interesowało, że ktoś umyslnie wpisuje zły adres. Akcja trwa juz od dłuższego czasu, pani utrzymuje ze jest to jej adres i mam sie odwalić (w dokumentach mam nawet wpisany ten adres, ale pewnie urzad miejski się pomylił).
    #prawo #pomocy #afera