Wpis z mikrobloga

@m200: wychodki chodziły do szkoły 6 lat podstawówki, 3 lata gimnazjum, technikum/zawodówka/liceum, czasem też studia a nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
Więc wiesz jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, szkoła nic nie nauczy, tam na szkole raczej nie mają patusów
@pjoooter właściwie patrząc pod kątem służby w OPP/OPI to w sam raz. Jakby wyrzucili z programu szkolenia bzdury oraz teorię, która na nic się takiemu policjantowi nie przyda na początkowym etapie służby, to właśnie tyle trwałby kurs. Do WRD, WDŚ, WK czy na dzielnicę i tak powinien przejść kurs specjalistyczny. Zresztą policjant i tak większości uczy się w praktyce od starszych i bardziej doświadczonych policjantów. I to nawet przy poprzednich kursach, które
właściwie patrząc pod kątem służby w OPP/OPI to w sam raz


@pogromca_idiotow: I robią wielkie, okrągłe oczy, gdy ktoś chce podstawy faktycznej przy legitymowaniu, i ktoś im musi mówić, co to jest, bo sami nie wymyślą, a perspektywa wypełnienia jakiegoś formularza przyprawia ich o atak paniki. Ostatnio chyba miałam do czynienia z produktami nowego przyspieszonego szkolenia, powinni mi kurde płacić za korepetycje (proszę pana, wezwanie na przesłuchanie musi być podpisane i
@pogromca_idiotow: dlatego całe te kursy powinny być "przemianowane" 2 tygodnie intensywnego kursu a potem służba z jakimś policjantem, który ma charyzmę, któremu się chce, który nauczy więcej - oczywiście on, ten policjant powinien mieć dodatek za służbę z żółtodziólobem - i powtórka, znowu kurs doszkalanie, bo to co jest i było jest bezsensowne wg mnie.

6.5 miesiąca siedzieć na szkole i nic nie umieć to #!$%@? sytuacja, 2 miesiące kurs i