Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu poniżej: Mister Polski 2014 - Rafał Maślak oraz Miss Polonia 2011 - Marcelina Zawadzka. Znacie ich nazwiska? Twarze? Widzieliście ich gdzieś, słyszeliście o nich? Zapewne tak. A możecie powiedzieć skąd ich znacie, czym takim się zajmują? No właśnie.

A ty szary Mirku pracuj ciężko, ucz sie, kształć, trenuj w pocie czoła na siłowni, poniżaj się przed pracodawcami by zdobyć dobrą posadę albo większą wypłatę, ośmieszaj się przed różowymi paskami żeby dały się chociaż potrzymać za rękę. Twój wysiłek w 99% i tak pójdzie na marne, bo nie dostałeś od życia najważniejszego kapitału - dobrych genów. Gruby hajs, setki lasek, wieczne wakacje i popularność i tak zgarnie niejaki Maślak którego jedynym życiowym sukcesem jest to że urodził się z dobrymi genami a ciało bez większych przeszkód podreperował na siłowni.

#chad #feels #stacy #rozowepaski #niebieskiepaski #julka #oskarek #przegryw #pepe #geny #genetyka
kocimietka_BB - Na zdjęciu poniżej: Mister Polski 2014 - Rafał Maślak oraz Miss Polon...

źródło: comment_1607722089ghmp1aWQEYB6RtG4rChnXJ.jpg

Pobierz
  • 25
@kocimietka_BB: gowno prawda, wszystko leży w Twojej głowie. Taka sylwetka to lata ciężkich treningów, diet i wyrzeczeń a już pomijam fakt że właśnie tska sylwetkę to ma niewielki procent ludzi. Wszystko siedzi w Twojej głowie. Każda morde można ogarnąć, jak nie potrafisz samemu to zacznij czytać blogi modowe albo skorzystaj z porady stylisty i trenera personalnego. Jak Ogarnie wygląd to i pewność siebie a później już z górki. Na wstępie przestań
@Aerwin: Skąd wiesz co robiłem przez 15 godzin? I po co te wulgaryzmy? Nerwy Ci puszczają?

@thetrumpist-: Twoje również. Nikt nie prosił Cię o zdanie. Jeśli nie podoba Ci się mój post to go nie komentuj. Daj sobie spokój. Wracaj na swój tag #historia i nie marnuj swojego czasu na moje przemyślenia.