Wpis z mikrobloga

Czas na #pokapake ()

Moim Świętym Mikołajem w tegorocznej #wykopaka był sam bóg egipski @Anubis94, czego domyśliłam się od razu w dzień losowania par :D Mirku, byłeś chyba jednym z najaktywniejszych na tagu i bardzo łatwo było mi połączyć jeden z Twoich wpisów z treścią anonimowej wiadomości, jaką dostałam od Nadawcy, zwłaszcza, że wrzuciłeś post minutę po wysłaniu wiadomości. Ale nie przejmuj się tym, było widać, że robienie paczki dla mnie sprawia Ci radość, a o to właśnie chodzi w tej zabawie ʕʔ

Paczucha jest piękna! Propsuję za opakowanie jej w folię NRC, błyszczała się jak psu jajca, gdy ją wyciągałam z paczkomatu. W środku same pyszności i FANTASTYCZNE podarki:
- nadmuchiwana poduszka, idealna do spania w namiocie (zwykle podkładam pod głowę polar, teraz będę bardziej pro i na pewno będę się lepiej wysypiać)
- zestaw rożowych, szybkoschnących ręczników, w tym turban na włosy, co mi się ogromnie przyda, bo zawsze biegam bo domu z dużym ręcznikiem na głowie i mi się majta
- cudowny, metalowy kubek z Włóczykijem
- urocze plastry na zranione serduszko i poobijane kolana
- słodyczki - nie za dużo, udało Ci się :) - których już powoli ubywa, niebieskie właśnie skończył oreo i zabiera się za ptasie mleczko
- napisany ręcznie list

Dziękuję!
Pobierz
źródło: comment_16077767573DS4aO7PdkyBhgwHwHazqs.jpg
  • 9