Wpis z mikrobloga

@aleosochosi: Przegryw, Ty sie tam nie odzywaj w sprawach damsko męskich :D Nie masz o nich pojęcia, a Kowixx to jest laska ktora z was cisnie ostro beke xd

Poza tym ja nie powiedzialem, ze duza zmiana, duza to juz i ty i ona sobie dopowiadacie. Ja powiedzialem, ze ZMIANĄ, bo jest #!$%@? zmianą, zwłaszcza dla laski ktora 25 lat nie fabruje wlosow, a nagle to robi. Ale nie, przegryw z
@PsychoFun: strasznie Cie piczka zapiekla dzieciaczku. W zasadzie to nic złego ani uszczypliwego pod Twoim adresem nie skierowalem. Napisałem tylko że mógłbyś pewniej sobie poczynac i zaproponowac lasce siedzenie razem w furze z tyłu (nie myl siedzenia z chodzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Strasznie się zesrales od tego momentu
@InterferonAlfa_STG: Bo nie znasz ani mnie, ani jej, ani naszej relacji, ani tego, jak przebiegalo spotkanie, a mi wyjezdzasz tu z radami, ze normalnym bylo ja na tyl brac i ruchac. Gosciu, ogarnij sie

Jesli przychodzi do mnie na spotkanie #!$%@?, to znaczy, ze dobrze ja rozgrywam, nie potrzebuje Twoich rad co z tym robic
@aleosochosi: przegryw do piwnicy powiedzialem

@InterferonAlfa_STG: stary, to jest KOLEZANKA Z PRACY rozumiesz to ? Kojarzysz zasade "gdzie sie uczy i pracuje, tam sie #!$%@? nie wojuje?" Nie bylo by nic gorszego, jakbym rzucil sie na nia i chcial ja macac i calowac, jakby okazalo sie, ze ona chciala sie tylko spotkac z kumplem z pracy pogadac. Potem kwas w pracy i obgadywanie. To serio nie jest Tinder, gdzie wszyscy
@InterferonAlfa_STG: A kreowac sie nie chce na nikogo, tylko nie znosze, jak ktos do subtelnej gry damsko meskiej chce wprowadzic wrecz sowiecka strategie w stylu "usmiechnela sie do Ciebie ? lap za wlosy i ruchaj".

Gosciu #!$%@? xd To bylo nasze pierwsze spotkanie, poznajemy sie blizej, zaraz sie spotkamy w mieszkaniu pod kocykiem wtedy bedzie wieksze pole do manewru, niz #!$%@? samochod xd Wyszedlbym tylko na spermiarza jakbym sie podpalil jak
@PsychoFun: jesteś strasznie neurotyczny, już się boisz co by było gdyby.
Któryś raz z kolei mówię że mogłeś jej zaproponować że posiedzicie z tyłu w samochodzie. Nadal nie musiałbyś jej dotykać, ale dalbys jej przestrzeń żeby sama się do ciebie przytuliła.
@InterferonAlfa_STG: A moze ja nie chce sie z nia przytulac juz na pierwszym spotkaniu, tylko dlatego, ze ona wyszla z inicjatywa ? Moze mnie tez trzeba zdobyc, a nie tylko wysmarowac ryj szminka i juz ja lece na zawolanie, probuje nam pole robic do przytulanek i calowania. Spokojnie. Niech wie, ze ma do czynienia z normalnym gosciem, a nie spermiarzem, ktory czuje sie, jakby zlowil okazje w koncu na jakas laske
po prostu KOLEZANKA Z PRACY, a nie laska z portalu randkowego. Rozumiesz to ?


@PsychoFun: geneza znajomości sprawia że randka różni się od randki?

Jak Ciebie mozna zdobyc szminka


@PsychoFun: mnie można zdobyć tylko wyższym wykształceniem i ambitnymi planami na życie.

Moga Cie miec teraz


@PsychoFun: .

Po co w to wchodzic


@PsychoFun: głównie po to żeby posłuchać co mam im do powiedzenia, odwiedzić ze mną miejsca
@InterferonAlfa_STG: Nie chce by wyszło, że lecę na nią i pożadam jej do tego stopnia, że już na pierwszym spotkaniu chcę ją macać przez kurtce w samochodzie. Jakbyś spotykał się z kobietami to byś wiedział, że dziewczyny najbardziej tracą zainteresowanie facetami, których mają już w kieszeni. A Ty byś się do takiej kieszeni sam włożył, byle sobie podotykać na pierwszym spotkaniu.
@PsychoFun: nie rozumiesz dwóch rzeczy. Jedna prostsza, drugia podobnie trudna.

1 proponując przejście na tył, ona się zgadza. Siedzisz na swoim końcu samochodu i dalej pokerface. Nie dotykasz jej, trzymasz ręce przy sobie. Nadążasz? Nie okazujesz zainteresowania, a ona już zrobiła krok na przód bo się zgodziła. Ty niczym rasowa kobieta zrobiłeś tylko test( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 nie wiem do jakiego stopnia jesteś w stanie wyobrazić
@InterferonAlfa_STG: nie chce mi się z tobą o tym gadać, serio. Nie pytałem Cię o to, co powinienem zrobić i szczerze gówno mnie to obchodzi. Masz taki styl, ja mam taki, spoko. Idź w swoją stronę. Ja pytałem tylko o to, czy to była randka, a Ty tu wyjeżdzasz i mi mówisz, jak się powinienem na niej zachowywać. A spadaj gościu bez kitu xd