Wpis z mikrobloga

@xtedek: Jak za malolata pisalismy po scianach i klatkach hwdp bo nas meczyli to nikt tego powaznie nie traktowal.
Dzisiaj podobnie na to patrze widzac na scianach te bazgroly. Krzyczace dzieci, obrazone na swiat.
Ciekawe ze swiat doroslych ludzi uwazajacych siebie za inteligentnych chetnie podpisuje sie pod nurtem prostactwa krzyczacego #!$%@? #!$%@?.

Do mnie to nie przemawia. To ze jedni sa prostakami u wladzy to nie znaczy ze na drugich prostakow
@xtedek: Aha. Czyli przekaz „#!$%@? pis” ma trafic do tych, ktorzy na nich glosuja i ma spowodowac ze zmienia zdanie bo na scianie inny prostak napisal ze powinien nie glosowac tylko #!$%@?.

Tak samo jak ludzie sie smieja ze patologia w rapie spiewa JP a na scianach pisze HWDP tak samo ja sie smieje z tych prostakow i chamow co po scianach pisza ze #!$%@? pis, czy w sumie gdziekolwiek to
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka mylisz wandalizm w pisaniu po ścianach z tym pisaniem gdziekolwiek indziej, tym bardziej gdzieś prywatnie. Hasło "chromolić PiS" nie trafiło by nigdzie bo jest słabe. A tutaj dyskutujesz o chamskiej odzywce czyli znaczy że zrobiło to na tobie wrażenie i tym samym zrobiło swoją robotę. Przekaz prosty i zrozumiały dla każdego, nie tylko dla chama, dla elyty również.
@xtedek: Haslo #!$%@? pic to wandalizm gdziekolwiek by nie zostalo napisane. Rynsztokowy jezyk to rynsztokowy jezyk. Tak samo jak w przestrzeni publicznej nie wypada mowic tak jak w stodole tak samo powtarzanie tego #!$%@? #!$%@? #!$%@? jest tam samo prostackie.

Wedlug mnie kazdy kto sie tym haslem posluguje to sam siebie otagowal jako prostaka. To ze na mnie wrazenie zrobilo? No zrobilo. Jak widze ze ktos tego uzywa to juz wiem