Wpis z mikrobloga

Miał ktoś z Was przyjemność doświadczyć takiego pięknego zjawiska, jakim jest polepszenie się trwałości soku od świeżo otwartego flakonu?
Pytam, bo coś o tym czytalem na basenotes bodajże i wydaję mi się że doświadczam takiej przemiany mojego LaYuqawama, który po kupnie trzymał się mojej skóry tylko 6h, a po 3 miesiącach od otwarcia stał się absolutnie w y b i t n y m JUICE'm. Czuję go dosyć intensywnie po 24 godzinach! ( ʖ̯)
#perfumy
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@kvrxl: kiedyś uważałem to za bajki, tak samo to że ten sam zapach trzyma się inaczej na różnych skorach, dopóki nie przeżyłem tego sam. Miałem tak już parę raze, już miałem oddać sprzedać jakiś flakon, psikam żeby się upewnić co do decyzji i nagle zapach jakby się "przegryzl" A i parametry inne. Największy zonk miałem z Cedrat Boisee, który przy 5 strzałach ledwo dychal z mojej skóry, ale zapach niesamowicie mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CheapiesLover: joł, niestety nie miałem przyjemności dłużej używać LY ponieważ na #!$%@? po tygodniu zwróciłem flakon do Notino. Aczkolwiek wydaje mi się że jest to możliwe i kilka razy wspominałem o tym tutaj. Niektore zapachy np Reflection wydaja mi się że zyskały z czasem na parametrach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)