Wpis z mikrobloga

Te azjatyckie kible zawsze fascynowały. Tzn teoretycznie wiadomo, niby przysiad i robi się swoje. Ale praktyce mam mnóstwo pytań bez odpowiedzi. Jak oni to robią, że nie #!$%@?ą swoich spodni, gaci lub butów - szczególnie jak biegunka złapie? Nie mówiąc o sytuacja, że człowiek ma chore kolana, niepełnosprawny lub zwyczajnie #!$%@?. ¯\_(ツ)_/¯

#azja #japonia #chiny #korea #kiciochopyta #pytanie #sranie #gownowpis #dupa #higiena #kibel #kupa
drKlotz - Te azjatyckie kible zawsze fascynowały. Tzn teoretycznie wiadomo, niby przy...

źródło: comment_1607979957V8bg7TWAr5E2SXJdP7IKB8.jpg

Pobierz
  • 31
@stance: Tak, z pewnością. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak mają zdrową dietę , że hipermarkety mają całe działy z zupkami instant w proszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego często montują normalne europejskie


@elf_pszeniczny: Słyszałem w jednym z tych filmików o sraniu, że azjata jak już raz skorzystał z europejskiego kibla to mając wybór będzie korzystał z takiego zawsze bo jest wygodniejszy. Ale
@dr_Klotz: też mnie trochę zastanawia :) bo o ile do małysza dość szybko da się przyzwyczaić w normalnych okolicznościach o tyle właśnie jakaś biegunka (a ta czasem się zdarzy w takich indiach) mnie zawsze przerażała :) i albo musiałem szukać normalnej muszli albo musiałem się mega koncentrować. Ale głównie żeby nie narobić syfu w samej ubikacji, bo raczej spodnie są w bezpiecznej odległości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dr_Klotz: to z piłką to mit i jest ona wycofywana szybciej niż została wprowadzona do biur. Tak mieśnie pracują ale człowiek się męczy szybciej co przekłada się na niższą produktywność a po drugie ciężar ciała spoczywający na małym obszarze miednicy jest gorszy niż gdy jest rozłożony na poprawnie używanym fotelu z odchyłem do tyłu i kilka stopni