Wpis z mikrobloga

Mirki taka sprawa, potrzebowałbym dobry odbiornik bluetooth żeby ożywić stare głośniki komputerowe i stara wierze HiFi.

Tv (posiada bluetooth) będzie wysyłał dźwięk do transmitera a transmiter kablem RCA lub po jacku 3,5 do HiFi.

Macie moze jakies sprawdzone takie transmitery? Kilka znalazłem na allegro ale nie chcem sie wkopać w jakiś bubel co nie dziala, słaba jakość dźwięku podaję albo ma duże opóźnienie..

#audio #technologia #niewiemjaktootagowac #muzyka #bluetooth
  • 7
@MarekAntoniusz: zamiast transmitera bt kup raspberry I zainstaluj volumio albo libre elec

Podlacz dysk z muzyką i za pomocą apki kontroluj z telefonu, dźwięk po Jacku i przejściówce do RCA poleci do wzmaka. Ale warto dokupić dac bo rpi ma słabe moduły audio,

Efekt ten sam a nie masz straty jakości bo bluetooth
@NPC_358034 dzięki, to dla starszej osoby:) kupiłem transmiter z aptx może coś lepiej podziała, plus jest jeszcze taki że transmiter na działkę weźmie i tam na stare głośniki też muzykę z telefonu da radę puścić. A i może działać tez mobilnie bez stałego zasilania.

Ale dzięki za pomysł, kiedyś muszę sobie kupić te raspberry bo widziałem że to ma ogrom możliwości:)