Wpis z mikrobloga

@orbitowski: zobacz ile zarabiają nasi na minimalnej i zastanów się że przeciętny ogarnięty anglik ma x2


@ekimek: Nie o tym mowa. Nie mam zamiaru porównywać minimalnej płacy przeciętnego Anglika do minimalnej pracy przeciętnego Polaka.
@orbitowski: Dla Ciebie tak, innym może pomóc. Wszystko zależy od zastosowania. Nikt raczej nie kupi takich taczek, żeby jeździć wokół wykopu na budowie. Widziałem jednak takie taczki w zastosowaniu przy remoncie szlaku górskiego w USA i wydaje się, że troche ułatwiało to robotę, gdy trzeba było przewieźć paczki piasku / kamieni z 500m pod górę.


@gress: Przyznaje racje. Punkt widzenia , zależy od punktu siedzenia. Mimo wszystko £700 za taczkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@orbitowski: zgadzam się 700funtow to dużo za taczkę, ale nie dużo za taczkę z napędem.
IMO mając do przerzucenia 40Ton ziemi, gdzie koparka nie wjedzie brałem to pod uwage, ale taniej, szybciej i wygodniej wyszło dwóch Ukraińców przez 4dni
IMO mając do przerzucenia 40Ton ziemi, gdzie koparka nie wjedzie brałem to pod uwage, ale taniej, szybciej i wygodniej wyszło dwóch Ukraińców przez 4dni


@Issac: tez trzeba dac przynajmniej 100 za dzien na osobe, 4*2*100 wychodzi drozej niz taczka :)
IMO mając do przerzucenia 40Ton ziemi, gdzie koparka nie wjedzie brałem to pod uwage, ale taniej, szybciej i wygodniej wyszło dwóch Ukraińców przez 4dni


@Issac: tez trzeba dac przynajmniej 100 za dzien na osobe, 42100 wychodzi drozej niz taczka :)

@piwniczak: Coś słabo policzyłeś tych Ukraińców. @Issac pisze o dwóch Ukraińcach przez 4 dni. Pytanie tylko czy można przerzucić 40 ton gruzu w 4 dni bez koparki za pomocą dwóch
@orbitowski: liczylem dobrze, tyle ze zjadlo * i liczylem w funtach :) Wiec:

Trochę taniej niż £705 za taczkę , ale pamietajmy , ze samemu trzeba #!$%@?.

Troche drozej niz za taczke no i taczka zostaje na przyszlosc :)
@orbitowski: liczylem dobrze, tyle ze zjadlo * i liczylem w funtach :) Wiec:


Trochę taniej niż £705 za taczkę , ale pamietajmy , ze samemu trzeba z*********c.
Troche drozej niz za taczke no i taczka zostaje na przyszlosc :)

@piwniczak: „nie maszajmy ze sobą dwóch systemów walutowych” . Poza tym , #!$%@? już z tą taczką, ciężko o ukrainca w Uk.