Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa, co za popierdolona akcja.

Dzwonię z UK do ojca w Polsce z polskiego numeru. Rozmawiamy o czymś tam, kilka sekund ciszy, pytam o coś zupełnie innego. Ojciec się zapętlił słyszę urywki zdań, które wypowiedział wcześniej.

Gadam do niego, ale on jakby zupełnie mnie nie słyszał i wciąż urywki zdań, które padły przed chwilą w zupełnie losowej kolejności. W ogóle nie reagował na to, co mówiłem, cały czas w kółko zapętlone, losowe zdania. Pytam, czy wszystko w porządku, bałem się, że dostał wylewu, czy czegoś podobnego, stres level over 9000. Ja mówię, a on dalej zloopowany. Rozlaczylem się i dzwonię do niego jeszcze raz, a on zupełnie normalnie pyta, co się stało, bo nas rozłączyło kilka minut temu.

Nie wiem, czy gadałem z echem i czy to w ogóle możliwe? Nagrywają mnie i się coś zjebało? Bo ojciec był autentycznie zdziwiony, gdy mu powiedziałem, co się stało. (・へ・)

#uk #cozapojebanaakcja #truestory #creepystory
    pokaż całość

odpowiedzi (60)

Mirki z #gdansk już pomijam całą kwestię obrażania kierowców, ale patrzcie na to, co ludzie potrafią wymyślić i uważać że to jest dobre. Przecież to się kupy nie trzyma, ktoś wpadł na pomysł zrobienia przejścia na najbardziej zakorkowanej drodze w #gdansk przez jej całą szerokość (╯°□°)╯︵ ┻━┻ jaką amebą trzeba być żeby się jeszcze o to upierać że to jest super pomysł rzucając argumenty że przejście podziemne wieczorem jest niebezpieczne ( ಠ_ಠ) Ja po prostu w to nie wierze, ostatnio zamknęli tunel pod martwą Wisłą, to cały Gdańsk stał przez 3 dni, i najszybszy środek transportu to albo tramwaj albo cichobiegi. A Ci wpadli na genialny pomysł. Brak słów.

Nazwiska nie są zamazane, ponieważ post jest publiczny. Link do posta: https://www.facebook.com/agnieszka.owczarczak.RMG/posts/1948389385416656

Muszę to tak otagować #4konserwy #bekazlewactwa
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (114)

Mój mały siostrzeniec zapytał mnie skąd się biorą dzieci. Nie wiedziałem jak z tego wybrnąć, więc znalazłem filmik na necie który to tłumaczył. Jak skończył oglądać powiedziałem mu: "tak to mniej więcej wygląda, tylko te gluty powinny iść jej do cipki zamiast na twarz i zazwyczaj koń nie bierze udziału".

#heheszki #czarnyhumor #seks #pasta pokaż całość

odpowiedzi (17)