Wpis z mikrobloga

Cześć mam kłopot z zawieszeniem golf 5,1.6 MPI. Zmieniłem komplet z przodu tj amortyzatory i sprężyny na sprzęt firmy monrow. Wszystko dobierane po Vinie. Teraz jest dosyć spora różnica między przodem a tyłem. Nie wydaje mi się żeby tak miało być, ani że sprężyna „się uleży” ponieważ różnica wynosi około 5-6cm. Zamieszczam zdjęcia dla podglądu. Niby nowe jak i stare sprężyny maja te same parametry tj 340mm wysokości. Czy ktoś się orientuje w temacie i może mi podpowiedzieć co zrobić, czekać bo może się uleżą czy wymienić sprężyny na inne ale jakie ? Czy możliwe żeby różne sprężyny miały ta sama wysokość ale rożna twardość ? Z góry dziękuje za pomoc. #vag #samochody #motoryzacja #volkswagen #golf5
hebul-pebul - Cześć mam kłopot z zawieszeniem golf 5,1.6 MPI. Zmieniłem komplet z prz...

źródło: comment_1608371784GSfNsDUMeZ7x99ZYmNqyVp.jpg

Pobierz
  • 23
@strawberian: Kłopot w tył że części były dobierane po vinie, według producenta są do mojego silnika, do diesla są inne. Wymiarowo są takie same jak oryginał czyli 340, jak postawie jedna sprężynę obok drugiej wyglądają identycznie ale na aucie już nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hebul-pebul: taki producent oryginałów że po dwóch latach się wyleją i auto opadnie, moje oryginalne VW z 2009 jeszcze mają po 90% sprawności mogę ci zdjęcie zrobić i tak się składa, że przy Golfie V