Wpis z mikrobloga

PANY KURDE, ALE MAM FAJNO PAKE!!! :D

Dzisiaj wymieniam żarówkę w aucie różowej, musiałem się nagimnastykować, przemroziło mnie... wracam do domu, sprawdzam telefon i widzę, że moja paka w paczkomacie!!! Moja myśl, kurde, trzeba znowu wyjść na mróz... Szedłem również tym szybciej, by złapać kuriera z Inpostu...


Nie mniej, wracając do meritum, biegusiem do domu. #rozowa przygotowała miejsce i chyba bardziej podekscytowana otwieraniem paczki niżeli ja. xD Trzy cięcia i wrota do nieba otwierają się! xD Ale nie tak szybko, dużo tutaj PIĘKNIE OPAKOWANYCH prezentów. Jestem w szoku, że wszystko tak starannie zapakowane... Na liście napisane "Uwaga spoilery" więc zaczynam od paczuszek (najpierw je macając i bawiąc się w zgadywankę xDD).

A więc do rzeczy:
- List ze spoilerami, więc na koniec...
- Dostałem lutownicę, której nie miałem!!! :D Serio, jako facet żyłem bez niej, zawsze odwlekałem naprawy do dnia jak podjadę do domu rodzinnego, bądź skręcałem przerwane kable bez lutowania XD Mój Mikołaj (a w zasadzie Damian) poinformował mnie, że model polecany na Elektrodzie, więc ufam z całego serduszka, że mi to chałupy nie spali. (żart)
- Dodatkowo akceroria do lutowania, czyli niezbędna cyna i gąbeczka! A jakże, lutownica bez cyny?
(swoją drogą, mam do polutowania kilka kabli Jack-Jack i XLR, więc będzie zabawa! :D)
- Elektroniczna kostka do gry DIY!!! Bomba! Mój skill lutowania z bardzo-słabo-i-jeszcze-słabiej wskoczy można na początkujący. ;D A i nauczę się cierpliwości, bo moje pomimo tego, że niezbyt wielkie łapy są strasznie mało precyzyjne... xD
- ROŚLINKI! Moja różowa zrobiła słynne "ouuuu" ze Shreka - do naszej małej dżungli zrobimy coś prosto z nasionek a nie z marketu! Jeszcze tego nie robiłem, ale zestaw 4rech różnych roślin napawa mnie mega ekscytacją, bo to sprawia największą przyjemność kiedy można samemu od nasionka mieć roślinkę!
- Piwka - Mikołaj bardzo dobrze poszukał wśród moich postów i znalazł idealne dla mnie - wieczorem próbowanko! :D
- Słodycze - wspominałem już o reakcji mojej #rozowej, to tutaj była podobna, ale zaraz je chowam i nie podzielę się! /żartuję.
- i odręcznie napisany list. Zawartość pozostawiam dla siebie w serduszku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mniej, dziękuję bardzo. Jestem bardzo zadowolony i cieszę się niesamowicie! Paczka 2/10 ! nie no, 12/10 xD

Moim Mikołajem był @darkdancerr - polecam tego wykopaczkowicza, oby więcej takich paczek! xD

Kiedy kolejna edycja wykopaki? Może być za miesiąc?!

#pokazpake #wykopaka
Pobierz MrFruu - PANY KURDE, ALE MAM FAJNO PAKE!!! :D

Dzisiaj wymieniam żarówkę w aucie ró...
źródło: comment_1608386939yHvwOzhYDbP1A7csBZBinA.jpg
  • 4