Wpis z mikrobloga

@alfa-fetoproteina
@Belobog ja sie nie przekonalem ze wzgledu na sam poczatek gry gdy musialem kombinowac zeby sie gdzies dostac, bo tak naprawde nie wiedzialem gdzie isc.. rozumiem ze to soulsy i ma byc trudno ale mapa powinna byc mniej przekombinowana... tak po za tym gra wydaje sie ok.. ale sam poczatek jakis taki nie ińtuicyjny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Erados: e tam masz kilka ścieżek którymi możesz iść xD wystarczy wybrać ale chyba nie tylko ty miałeś z tym problem bo w 3 wrzucają cię do zamku i prowadzą za rączkę. Jedyny mankament dwójki moim zdaniem jest wprowadzenie podwójnego kliknięcia na pc które trzeba wyłączyć bo inaczej jak grasz na klawiaturze i myszce to masz opóźnienie i nie da się grać ale oczywiście gra ci o tym nie mówi
@alfa-fetoproteina: nie rozumiem problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie gram na myszce, do biegania i rozglądania się używam gałek na padzie, tak jak powinno się grać ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak potrzebujesz mieć swobodną kamerę w trakcie walki to nie używaj namierzania i graj jak pro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarkaz: no gram jak pro xD w pvp namierzanie tylko utrudnia albo przy większej ilości przeciwników, czyli mówisz mi że jednym kciukiem obsługujesz prawą galke i guzik który jest również po prawej stronie jednocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)bo przecież spustu służą do ataku
@alfa-fetoproteina: "czyli mówisz mi że jednym kciukiem obsługujesz prawą gałkę i guzik który jest również po prawej stronie jednocześnie" no dokładnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) wygooglałem sobie to Twoje "claw grip" i śmiecham, jak można tak grać, po prostu obróć kamerę w daną stronę i wtedy sprintuj, gałka i guzik są blisko siebie, więc obsługa wszystkiego samym kciukiem jest mega wygodna, nie potrzebujesz do każdego guzika
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarkaz: jak się bawisz w pvp to musisz biegać i kręcić kamera jednocześnie bo ludzie są bardziej podstępni niż boty, a o tym claw grip to usłyszałem od jednego speedrunera soulsow xD też się zastanawiam jak tak można grać, ale on mówił że to wygodne
@alfa-fetoproteina: speedrunnerzy to co innego, tam musisz jednocześnie wciskać sprint i obracać kamerą, żeby np. móc się wglitchować w teksturę, ale przecież normalnie nikt tak nie gra ( ͡° ͜ʖ ͡°) w PvP też nie potrzebujesz cały czas kręcić kamerą, zwłaszcza przy namierzaniu, także Miras pisz do Mikołaja, że potrzebujesz pada, z czasem sam sie przekonasz, że jest wygodniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarkaz: mam pada i nie lubię na nim grać xD jedyne do czego się przekonałem to do gry na padzie w wiedźmina bo podłączyłem sobie telewizor i grałem na kanapie ale tak mam ponad 700h a i tak uczyłem nie grać od nowa i uważam że na myszce byłem bardziej zwrotny i szybszy niż na padzie