Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
Wyskoczył mi wpis na fb, gdzie w komentarzach kurierzy się zesrali, bo muszą wnosić paczki pod drzwi xDD

Hurr ktoś zamówił 80kg żwirku dla kota

Durr trzeba wnosić paczki po 20kg. Nowobogackim się w dupach przewraca

XD

Trzeba się było uczyć, z przymusu nikt nie wykonuje żadnego zawodur

W tym miejscu doceniam mojego kuriera z GLS. Miły gość, zapisał sobie nawet mój numer telefonu wraz z pinem do korytarza, gdyby mnie nie było. O piwie pogada, kota pogłaska, a tu dzbanami wysypało.
Tak, ten gość też mi wnosi po 80kg żwirku xD

#kurierzy #bekazpodludzi ##!$%@?
  • 29
Trzeba się było uczyć


@Dru_Gru: hur dur ucz sie bo zostaniesz śmieciarzem. Mam kolegę po studiach na polibudzie co jebnął papierami i jeździ na wózku teraz. Zero stresu i jest szczęśliwy. Ja wiem że kurierowi się nie chce jak każdemu, niemniej trzeba robić to za co się dostaje pieniądze, niemniej wnioskuję że masz pogardę do ludzi pracujących fizycznie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@Trybus: nie mam xD sam częściowo pracuje fizycznie po studiach (uroki energetyki, zawór ręczny sam się nie zakręci). Po prostu #!$%@? mnie fakt, że ktoś ma ból dupy bo w pracy ma wykonywać swoje obowiązki.

Wiadomo, najlepiej by było dostarczać minipaczki ludziom mieszkającym na parterze, a w mojej robocie by wszytko chodziło w automacie i nie ruszać dupy z fotela przez 8h. No ale życie xd
@Dru_Gru o to to, ja zamawiam z zooplusa po 7 kg suchej kociej karmy, x kg puszek, i 30 l żwirku kurierem, bo mogę - jest taka opcja. Skoro firma kurierska chce przyjmować takie zamówienia to o co chodzi?
Nie zamawiam już dostawy z GLS, bo kurier cham co nawet na dzień dobry nie odpowie, albo wrzuca paczki na podwórko albo marudzi mojej matce przy dostawie, że jemu ciężko i po co
@Dru_Gru oj tam mi ostatnio pan kurier przy zamówieniu z Ikei bezczelnie wydupil paczkę z szafą pod blokiem I stwierdził że on ma obowiązek dostarczyć pod lokal. A jak mu powiedziałem że lokal jest na 7 piętrze to wlazł do środka auta i #!$%@? xddd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dru_Gru: Mi kurier dostarcza zooplusa do pracy, ostatnim razem jak przyszło tak z 50kg to sam zaproponował, że wrzuci mi do auta bo ciężkie. Dobry ziomeczek z niego. ()